d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev16263646566717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 5 2010 01:06pm
Quote (Axel_PL @ 5 Sep 2010 20:04)
Pytanie, czy wszyscy tutaj ograniczają się tylko do Bleacha, Naruto, One-Piece'a? przecież to nie są  anime/mangi pełną gębą...


a czy widzisz zebysmy pisali w temacie tylko o bleachu i naruto? omg przeczytaj caly i wtedy odwiedz ponownie,o one piece nie piszemy a mi sie to anime nie podoba cuz kreska nua/10

cos zlego w tym ze lubie dlugie anime a przy tym dobre i ciekawe?

This post was edited by colos on Sep 5 2010 01:07pm
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Sep 5 2010 01:09pm
Widzisz czytam prawie cały, ale jest to dyskusja w stylu:
#1 Ja myślę o animeX cośtam
#2 A ja myślę o animeY cośtam
#3 obczaiłęm nowy odcinek naruto
#4 woa
#5 o czym jest

lub co mnie osobiście dojebało do ziemi i klawiatury twarzą nikt nie wie co to jest onemanga, a jako alt. strona z Naruto, OP, Bleachem +2 których już nie pamiętam...
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 5 2010 01:11pm
Quote (Axel_PL @ 5 Sep 2010 20:09)
Widzisz czytam prawie cały, ale jest to dyskusja w stylu:
#1 Ja myślę o animeX cośtam
#2 A ja myślę o animeY cośtam
#3 obczaiłęm nowy odcinek naruto
#4 woa
#5 o czym jest

lub co mnie osobiście dojebało do ziemi i klawiatury twarzą nikt nie wie co to jest onemanga, a jako alt. strona z Naruto, OP, Bleachem +2 których już nie pamiętam...


no to fajnie,szkoda ale napisales ze ogladamy tylko naruto bleach i one piece.
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Sep 5 2010 01:24pm
A więc słucham co kolega Colos ogląda (atm)?
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 5 2010 01:28pm
Quote (Axel_PL @ 5 Sep 2010 20:24)
A więc słucham co kolega Colos ogląda (atm)?


nie trzeba sluchac,wystarczy przegladnac temat w stronach od 30 do 64
Member
Posts: 3,579
Joined: Mar 18 2007
Gold: 7,500.00
Sep 5 2010 01:29pm
Quote (Axel_PL @ Sep 5 2010 09:09pm)
Widzisz czytam prawie cały, ale jest to dyskusja w stylu:
#1 Ja myślę o animeX cośtam
#2 A ja myślę o animeY cośtam
#3 obczaiłęm nowy odcinek naruto
#4 woa
#5 o czym jest

lub co mnie osobiście dojebało do ziemi i klawiatury twarzą nikt nie wie co to jest onemanga, a jako alt. strona z Naruto, OP, Bleachem +2 których już nie pamiętam...


Tak z onemanga napewno można ostatnio wiele wyczytać.... Poza tym te mangi są bardzo dobre. Jeśli możesz to podaj tytuł jakiejś ciekawej mangi chętnie sobie przeczytam.
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
Sep 5 2010 01:34pm
Quote (Garnek3d @ Aug 24 2010 01:08am)
chyba się skuszę
chciałbym również usłyszeć opinie na temat tych tytułów które mam zamiar niebawem obejrzeć ;p
-Tekkonkinkreet
-Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto
-Monster
-Noein mou hitori no kimi he
-Basilisk: Kouga Ninpou Chou
-Hottarake no Shima: Haruka to Mahou no Kagami
-Mouryou no Hako
-Tengen Toppa Gurren Lagann


+
-IGPX
-Saraiya Goyou
może tym razem ktoś help
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Sep 5 2010 01:40pm
Quote (Eldecar @ Sep 5 2010 08:29pm)
Tak z onemanga napewno można ostatnio wiele wyczytać.... Poza tym te mangi są bardzo dobre. Jeśli możesz to podaj tytuł jakiejś ciekawej mangi chętnie sobie przeczytam.


Lilim kiss, Rosario + Vampire (1+2), Bremen... ale po ki czort ja to piszę skoro i tak już nie poczytasz, cuz nie ma gdzie
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 5 2010 02:57pm
Basilisk widzialem , anime dobre , ale czasami mozna pomyslec ze tworca musial zdrowo cpac by cos takiego wymyslec

ogolnie kreska ladna , akcja , watkem milosny , dramat i ogolni to tak z grubsza
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Sep 5 2010 03:32pm
Quote (Axel_PL @ Sep 5 2010 07:40pm)
Lilim kiss, Rosario + Vampire (1+2), Bremen... ale po ki czort ja to piszę skoro i tak już nie poczytasz, cuz nie ma gdzie


jasne ze jest gdzie a to ze podalem Ci 1 stronke z wielu i juz whinjujesz .To ze sa tam same shoneny to nei moja wina. Jak Cie boli czytanie online to sciagaj bezposrednio od grup tlumaczacych Q.Q.

ps. Rosario + Vampire to gowno jak ich malo , nie wiem co tam moze byc fajnego.

Garnek : Gurren lagen mistrzostwo , reszta przecietna masówa . Polecam Ci grobowiec świetlikow , bakemonogatari , claymore ( ale bardziej mange ) , Serei no moribito to tak pierwsze lepsze co sa lepsze od tych przecietnych

This post was edited by toldi on Sep 5 2010 03:33pm
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566717Next
Add Reply New Topic New Poll