d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev16263646566207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 1 2010 03:34am
Quote (Patryk1991 @ 1 Nov 2010 00:04)
no moze masz racje ale i tak siatka sie zaczyna :P
chyba ze sie nie dostane to wtedy :Cry:


:)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 1 2010 05:21am
jak tam sie nowy dashboard podoba tym co bety nie mieli :D ?
Member
Posts: 14,907
Joined: Oct 24 2006
Gold: 0.66
Warn: 10%
Nov 1 2010 11:42am
Call of Duty Black Ops juz jest chociaz premiera 9listopada :D
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold: 406.00
Nov 1 2010 12:20pm
Quote (marcinmkowski @ Nov 1 2010 05:42pm)
Call of Duty Black Ops juz jest chociaz premiera 9listopada :D


heheh wiem wiem juz dostalem cynka daj znac jaka czy warto kupic ...... wtf?? co ja mowie ;d cala warto warto warto........
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 1 2010 01:01pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Nov 2010 13:21)
jak tam sie nowy dashboard podoba tym co bety nie mieli :D ?


dobra wiadomosc, kasa oddana, czas zbierac na black ops :D
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Nov 1 2010 01:12pm
Quote (marcinmkowski @ 1 Nov 2010 18:42)
Call of Duty Black Ops juz jest chociaz premiera 9listopada :D


poczekam na wersje pl bo aktualnie jest tylko eng ^^ ale podobno grafa i sama gra wymiata :)
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 1 2010 01:14pm
Quote (xBlade @ 1 Nov 2010 21:12)
poczekam na wersje pl bo aktualnie jest tylko eng ^^ ale podobno grafa i sama gra wymiata :)


jak mozesz to napisz swoj gt mi na pm
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 1 2010 01:39pm
Quote (xBlade @ Nov 1 2010 09:12pm)
poczekam na wersje pl bo aktualnie jest tylko eng ^^ ale podobno grafa i sama gra wymiata :)


lepiej nie czekaj na pl, pewnie znow bedzie "przypadkowe lezenie" itp :D
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 1 2010 01:40pm
Quote (Tomeczek @ 1 Nov 2010 21:39)
lepiej nie czekaj na pl, pewnie znow bedzie "przypadkowe lezenie" itp :D


ja tam lubie CODa po PL
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Nov 1 2010 01:41pm
Znawcy XPUDŁA, pytanie do Was.

Zamówiłem XBOXA zbanowanego w sieci czyli przerobiony. Ale gosc nie wie jakim iExtreme, jaki jest sposob aby sie tego dowiedziec gdy xbox przyjdzie? Poza eksperymentowaniem z nagrywaniem gier w roznych iExtreme
Diso help :(
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566207Next
Add Reply New Topic New Poll