Quote (PQA @ Jul 9 2010 03:34am)
Nowe buciki :>
Już troche w nich połaziłem, i musze przyznać, że są niesamowicie wygodne!
http://img576.imageshack.us/img576/8736/asdgz.png
Mialem takie same rozpadly sie po pol roku niecalym
Znajdzcie mi zielone Spodenki albo koszulke przynajmniej ale taki jasny zieolny zarowke
