Quote (umbrela @ 7 Nov 2010 21:36)
ja mogę koło ~22 zagrać i liczę na vt
btw macie server etc?
VT - Jest
Serv - Ja nie mam

E : Dziś raczej nie zagramy bo nie mam Nimfa

a mi sie nie chce instalować csa.
Najpierw niech ludzie beda
This post was edited by csdig on Nov 7 2010 02:39pm