d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev162636465661249Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 22 2010 03:23pm
Quote (DnBBoY @ 22 Mar 2010 22:20)
licz sie na to ze bedzie kolo 20, ja juz wolne w srode sobie zalatwilem od szkoly ;)


to znaczy ze co ?

Do ktorej klasy chodzisz ?? xD
Member
Posts: 10,853
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.34
Mar 22 2010 03:26pm
dalej szukam ekipy na nowy ladder!
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 22 2010 03:28pm
tutaj soso orb cold - pm do mnie jak szukacie osoby do teamu
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Mar 22 2010 03:31pm
Quote (zaki @ Mar 22 2010 10:55pm)
do vexa leci z hraby

to jest ciekawe ze z hrabiny leci do vex (nie mowie ze nie) a z jej sluzacej zdropilem ohma :)

Member
Posts: 6,692
Joined: Jan 27 2006
Gold: 0.65
Warn: 90%
Mar 22 2010 03:50pm
u mnie rd... czy to początek nowego lindura?
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold: 0.00
Mar 22 2010 03:53pm
Quote (kondek @ Mar 22 2010 09:50pm)
u mnie rd... czy to początek nowego lindura?


nie , to koniec świata eZ
Member
Posts: 6,692
Joined: Jan 27 2006
Gold: 0.65
Warn: 90%
Mar 22 2010 03:55pm
Quote (Ofner @ Mar 22 2010 09:53pm)
nie , to koniec świata eZ


to dobrze, bo bałem się, że marna prowokacja :]

żeby nie było:
ile warty jest ist na nld ?
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold: 0.00
Mar 22 2010 03:57pm
Quote (kondek @ Mar 22 2010 09:55pm)
to dobrze, bo bałem się, że marna prowokacja :]

żeby nie było:
ile warty jest ist na nld ?


3fg
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 22 2010 04:32pm
FlashpointGFX
prastary_ka

czekam na kontakt na gg, ewentualnie pm w sprawie cl.
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Mar 22 2010 04:53pm
ej bylo juz info o rescie o ktorej zaczynamy?
Go Back To Polska Topic List
Prev162636465661249Next
Add Reply New Topic New Poll