☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
62
63
64
65
66
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 192954
Replies: 12489
Track Topic
KzaK
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 50%
#631
Mar 22 2010 03:23pm
Quote (DnBBoY @ 22 Mar 2010 22:20)
licz sie na to ze bedzie kolo 20, ja juz wolne w srode sobie zalatwilem od szkoly
to znaczy ze co ?
Do ktorej klasy chodzisz ?? xD
DZI4DU
Member
Posts: 10,853
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
0.34
#632
Mar 22 2010 03:26pm
dalej szukam ekipy na nowy ladder!
KzaK
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 50%
#633
Mar 22 2010 03:28pm
tutaj soso orb cold - pm do mnie jak szukacie osoby do teamu
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#634
Mar 22 2010 03:31pm
Quote (zaki @ Mar 22 2010 10:55pm)
do vexa leci z hraby
to jest ciekawe ze z hrabiny leci do vex (nie mowie ze nie) a z jej sluzacej zdropilem ohma
kondek
Member
Posts: 6,692
Joined: Jan 27 2006
Gold
:
0.65
Warn: 90%
#635
Mar 22 2010 03:50pm
u mnie rd... czy to początek nowego lindura?
Ofner
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold
:
0.00
#636
Mar 22 2010 03:53pm
Quote (kondek @ Mar 22 2010 09:50pm)
u mnie rd... czy to początek nowego lindura?
nie , to koniec świata eZ
kondek
Member
Posts: 6,692
Joined: Jan 27 2006
Gold
:
0.65
Warn: 90%
#637
Mar 22 2010 03:55pm
Quote (Ofner @ Mar 22 2010 09:53pm)
nie , to koniec świata eZ
to dobrze, bo bałem się, że marna prowokacja :]
żeby nie było:
ile warty jest ist na nld ?
Ofner
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold
:
0.00
#638
Mar 22 2010 03:57pm
Quote (kondek @ Mar 22 2010 09:55pm)
to dobrze, bo bałem się, że marna prowokacja :]
żeby nie było:
ile warty jest ist na nld ?
3fg
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#639
Mar 22 2010 04:32pm
FlashpointGFX
prastary_ka
czekam na kontakt na gg, ewentualnie pm w sprawie cl.
lol112
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold
:
1,518.22
#640
Mar 22 2010 04:53pm
ej bylo juz info o rescie o ktorej zaczynamy?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
62
63
64
65
66
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact