d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev16263646566205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 4 2011 12:21pm
Quote (RoGh @ Apr 4 2011 06:19pm)
W jakim sensie nie mogles czytac dalej? Nuda czy cos innego?


moze nie tyle co nuda, ale byłem zawiedziony
a i zapomniałem wspomniec ze wielokrotnie z pewnych fragmentów nie mogłem przestac sie smiac :P

This post was edited by kacperq on Apr 4 2011 12:22pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Apr 12 2011 06:51am
Quote (CoD_id @ Apr 12 2011 12:27pm)


old ^^

Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Apr 12 2011 07:05am
Quote (iridius @ Apr 12 2011 12:51pm)
old ^^


[Seriale] 4 godziny temu (2011-04-12 10:34)

Faktycznie, przepraszam ze wkleiłem zapowiedź sprzed 4 godzin.
Member
Posts: 2,928
Joined: Mar 29 2007
Gold: 2,165.00
Apr 12 2011 07:21am
Polecam "Zakilnacz cieni" G.P.Taylora, ogólnie ciekawa, tylko trochę krótka
Ocena tak 8/10
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Apr 12 2011 07:23am
Quote (CoD_id @ Apr 12 2011 01:05pm)
[Seriale] 4 godziny temu (2011-04-12 10:34)

Faktycznie, przepraszam ze wkleiłem zapowiedź sprzed 4 godzin.


hehe no aktualizacja nowa ale nie wnosząca nic nowego, informacje o dacie premiery to już 2 miechy temu były znane, a ten 14 min kawałek to oglądałem już kilka dni temu ;) jedyne info nowe to, to ze biedzie odkodowany, wiec generalnie old :P

no ale jak trzeba to trzeba
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Apr 12 2011 08:38am
Quote (CoD_id @ 12 Apr 2011 14:27)


ble, za kurwe nie wlacze tego serialu z polskim lektorem, nie mam zamiaru ciac sie po zylach bo nie moge uslyszec gry aktora, muzyki, efektow dzwiekowych i tym podobnych rzeczy tylko dlatego ze Tomasz Knapik lubi sobie poopowiadac.

jesli ogladac to tylko i wylacznie w oryginale, tak samo jak z ksiazka.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 17 2011 12:35pm
Przypominam ze juz jutro tj 18.04.2011 bedzie premiera pierwszego odcinka Gry o Tron. specjalnie na ta okazje HBO bedzie odkodowane!

teraz tylko pytanie czy bedzie lektor czy napisy ?
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Apr 17 2011 12:43pm
Quote (cOr @ Apr 17 2011 08:35pm)
Przypominam ze juz jutro tj 18.04.2011 bedzie premiera pierwszego odcinka Gry o Tron. specjalnie na ta okazje HBO bedzie odkodowane!

teraz tylko pytanie czy bedzie lektor czy napisy ?


Oglądałem prolog z lektorem - powiem, że chujowo.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Apr 18 2011 01:33am
na ciemnymwarezie jest juz 1st odcinek w oryginalnej wersji.
ogladal ktos? : )
jak wroce to bedzie COLA CHIPSY I GRA O TRON.
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566205Next
Add Reply New Topic New Poll