d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hip-hop - Temat Oficjalny
Prev16263646566914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Jun 9 2010 09:53pm
http://www.youtube.com/watch?v=nLShUH5GR6w

Muszę sobie kupić jak najszybciej, nie wiem jak to się stalo że mam 2 płyty hi-teka a tej nie ^^





http://www.youtube.com/watch?v=wXMqd3UHh8E


mógł ktoś nie słyszeć , trzeba wspierać duck down records

This post was edited by whookash on Jun 9 2010 10:05pm
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Jun 9 2010 09:54pm
Member
Posts: 11,170
Joined: Dec 31 2006
Gold: 50.44
Jun 9 2010 11:30pm
http://www.youtube.com/djdziadzior

Gural wrzucił płytę "Totem Leśnych Ludzi". :)
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 9 2010 11:37pm
Quote (SobotS @ Jun 10 2010 07:30am)
http://www.youtube.com/djdziadzior

Gural wrzucił płytę "Totem Leśnych Ludzi". :)


Jakieś konkrety są? Bo nie przepadam za Guralem :(
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Jun 10 2010 12:14am
Quote (SobotS @ 10 Jun 2010 07:30)
http://www.youtube.com/djdziadzior

Gural wrzucił płytę "Totem Leśnych Ludzi". :)


niestety od kiedy nie współpracuje z łajt hałsem to chyba zapomniał na czym to wszystko polega



http://www.youtube.com/watch?v=Y3l5iJ2kUn0

http://www.youtube.com/watch?v=GzIJFhUgOQE


plz bez porównania
inna klasa

This post was edited by whookash on Jun 10 2010 12:17am
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jun 10 2010 12:15am
Quote (waszkagjee @ 10 Jun 2010 06:37)
Jakieś konkrety są? Bo nie przepadam za Guralem :(


Intro najlepsze chyba :P
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 10 2010 12:19am
Quote (M4ciek @ Jun 10 2010 08:15am)
Intro najlepsze chyba :P


Już mam na dysku. b)

Doszedłem tylko do 'Goryl' i zaraz będę musiał wychodzić. :(
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Jun 10 2010 12:24am
Banned
Posts: 648
Joined: Jun 7 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Member
Posts: 11,170
Joined: Dec 31 2006
Gold: 50.44
Jun 10 2010 10:21pm
Quote (M4ciek @ 10 Jun 2010 08:15)
Intro najlepsze chyba :P


Dla mnie "To O Tym Jest Między Innymi" :) I "Złoty Róg"

te 2 to kozaki, reszta też spoko.
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566914Next
Add Reply New Topic New Poll