d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev16263646566523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 15 2010 04:45pm
Quote (terazjanabicie @ 15 Mar 2010 23:45)
nie dość, że wywalam kasę na oryginały o jeszcze nie mam nawet możliwości ogrania demka przed kolejną życiową rozmową z portfelem, w której będę uświadamiał go, że jednak warto,
a teraz nawet argumentów nie będę miał, ciężka sprawa :(

pusc mu gameplaye na yt :P
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 15 2010 04:46pm
Quote (fro5tbite @ 16 Mar 2010 00:45)
pusc mu gameplaye na yt :P


może wygląda niepozornie, ale pewien stopień inteligencji ma, też musi ograć przed kupnem :(
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Mar 15 2010 04:52pm
Quote (markov @ 9 Feb 2010 13:14)
Niech ten temat nie stanie sie kolejnym polem bitwy miedzy fanami X360 i PS3, obie konsole sa fajne, niech tak zostanie :hug:

PC>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PS3/X360

This post was edited by glenton on Mar 15 2010 04:53pm
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 15 2010 04:53pm
Quote (glenton @ 16 Mar 2010 00:52)
PC>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PS3/X360


LODÓWKA > MIKSER
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 15 2010 05:00pm
Quote (terazjanabicie @ 15 Mar 2010 23:53)
LODÓWKA > MIKSER

SER>PARUFKA

dobra koniec zabawy :( ja musze jutro popedzic skarbowke, zeby mi zwrot podatku przyslali, co pozwoli mi na zakup bc2 :)
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 15 2010 05:02pm
Quote (fro5tbite @ 16 Mar 2010 01:00)
SER>PARUFKA

dobra koniec zabawy :( ja musze jutro popedzic skarbowke, zeby mi zwrot podatku przyslali, co pozwoli mi na zakup bc2 :)


najs ;)
ja tm na razie skończę to co mam czyli gta 4 + uncharted, grid, a jak zacznę już grać w ratcheta z nudów to będzie znak, że trzeba jakieś gry nowe kupić :P
tylko nie wiem czy najpierw kupić gh + gitarę czy ekskluzywy :<
/e: a co do SER > PARUFKA to gówno prawda!
PARUFKI SOM SPOKO

This post was edited by terazjanabicie on Mar 15 2010 05:03pm
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 16 2010 02:05am
Quote (terazjanabicie @ 16 Mar 2010 00:02)
najs ;)
ja tm na razie skończę to co mam czyli gta 4 + uncharted, grid, a jak zacznę już grać w ratcheta z nudów to będzie znak, że trzeba jakieś gry nowe kupić :P
tylko nie wiem czy najpierw kupić gh + gitarę czy ekskluzywy :<
/e: a co do SER > PARUFKA to gówno prawda!
PARUFKI SOM SPOKO


Badz co badz , gh z gitara to zabawa nie na dlugo.. Od czasu do czasu mozna zagrac ale caly czas sie nie da. Wiem po sobie :) Jest bo jest - gram od okazji z kumplem..

Gral juz ktos w heavy raina ? Dla mnie demko nudne a ciekaw jestem jak pelna wer.
Member
Posts: 793
Joined: Feb 8 2006
Gold: 0.00
Mar 16 2010 04:12am
heavy rain jest doskonałe , działa na emocje jak dobry film, bardzo specyficzna gra i cholernie smutna + 22 zakonczenia moim zdaniem warto kupic gra trzyma w napieciu do samego końca
psn id >gregor70
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 16 2010 06:08am
Quote (Redel @ 16 Mar 2010 10:05)
Badz co badz , gh z gitara to zabawa nie na dlugo.. Od czasu do czasu mozna zagrac ale caly czas sie nie da.  Wiem po sobie :) Jest bo jest - gram od okazji z kumplem..

Gral juz ktos w heavy raina ? Dla mnie demko nudne a ciekaw jestem jak pelna wer.


W gh mozna grac caly czas :'DD
Co do Heavy Rain to pogralem w demko i mnie zaciekawiło ;-)
z tym, ze nie na tyle, zebym dodal do listy must have ;p
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 16 2010 06:20am
Quote (terazjanabicie @ 16 Mar 2010 00:02)
najs ;)
ja tm na razie skończę to co mam czyli gta 4 + uncharted, grid, a jak zacznę już grać w ratcheta z nudów to będzie znak, że trzeba jakieś gry nowe kupić :P
tylko nie wiem czy najpierw kupić gh + gitarę czy ekskluzywy :<
/e: a co do SER > PARUFKA to gówno prawda!
PARUFKI SOM SPOKO

ser>wszystko :< im wiecej sera tym danie lepsze, oczywiscie parowki tez sa dobre, lecz ser wygrywa. do gta IV niedlugo powinno sie pojawic dlc, cuz microsoftowi sie skonczyla licencja na exclusive :) wiec mozesz sobie przedluzyc zywotnosc tej gry. co do gier must have, to jesli nie miales ps2 polecam God of War Collection, czyli 1 i 2 podciagniete do hd :)
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566523Next
Add Reply New Topic New Poll