Quote (terazjanabicie @ 16 Mar 2010 00:02)
najs

ja tm na razie skończę to co mam czyli gta 4 + uncharted, grid, a jak zacznę już grać w ratcheta z nudów to będzie znak, że trzeba jakieś gry nowe kupić

tylko nie wiem czy najpierw kupić gh + gitarę czy ekskluzywy :<
/e: a co do SER > PARUFKA to gówno prawda!
PARUFKI SOM SPOKO
ser>wszystko :< im wiecej sera tym danie lepsze, oczywiscie parowki tez sa dobre, lecz ser wygrywa. do gta IV niedlugo powinno sie pojawic dlc, cuz microsoftowi sie skonczyla licencja na exclusive

wiec mozesz sobie przedluzyc zywotnosc tej gry. co do gier must have, to jesli nie miales ps2 polecam God of War Collection, czyli 1 i 2 podciagniete do hd
