d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev16263646566222Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,212
Joined: Jul 21 2008
Gold: 14.88
Warn: 60%
Feb 10 2010 06:17pm
Quote (MSG @ Feb 11 2010 12:09am)
Nadal palę :wub:


this

marlboro lights :wub:
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Feb 10 2010 06:19pm
dzis pale lm, smuteg ;(
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2010 06:21pm
Mam jeszcze lucky strike'i. Palił ktoś Diarumy Super? Co to właściwie jest?

e: Wie ktoś gdzie w wawie można dostać Diarumy Bali Hai i splash ;D? jestem ich bardzo ciekawy ;P

This post was edited by Jasko on Feb 10 2010 06:23pm
Member
Posts: 3,212
Joined: Jul 21 2008
Gold: 14.88
Warn: 60%
Feb 10 2010 06:25pm
Quote (Jasko @ Feb 11 2010 12:21am)
Mam jeszcze lucky strike'i. Palił ktoś Diarumy Super? Co to właściwie jest?

e: Wie ktoś gdzie w wawie można dostać Diarumy Bali Hai i splash ;D? jestem ich bardzo ciekawy ;P


imo Lucky Strike jest powodem mojego nalogu, gdyz chcialem sobie sprobowac, bo widzialem ze w Kompani Braci takie palili :D shit happens
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2010 06:35pm
Quote (TakiJeden @ 11 Feb 2010 01:25)
imo Lucky Strike jest powodem mojego nalogu, gdyz chcialem sobie sprobowac, bo widzialem ze w Kompani Braci takie palili :D shit happens


Ja to Ci powiem, że Lucky Strike'i coś w sobie mają i jak wypaliłem jedną paczkę to zacząłem palić 2-3 więcej/dziennie. Teraz zdarza mi się pół paczki wypalić, a nie tak dawno starczały mi 2-3.
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Feb 10 2010 08:58pm
wlasnie spalilem vicerojka bo skonczyly mi sie bletki i nie mialem z czego zrobic skrecika jak to zazwyczaj robie
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2010 12:01am
z rana smolisty Viceroy :(
w drodze do szkoly zakupie sobie moje Lucky :wub:
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 11 2010 12:07am
Quote (Shapiro @ Feb 11 2010 12:11am)
Im czesciej mowie sobie ze rzuce palenie tym wiecej pale.. -_-
Nigdy nie probowalem zadbych "wspomagaczy" w rzucaniu palenia ale chyba jutro sie rozejze za jakimis plastrami czy cos w ten desen.


to gowno daje m8.. do rzucenia palenia potrzebna jest silna wola
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 11 2010 12:09am
Quote (Shapiro @ Feb 11 2010 02:11am)
Im czesciej mowie sobie ze rzuce palenie tym wiecej pale.. -_-
Nigdy nie probowalem zadbych "wspomagaczy" w rzucaniu palenia ale chyba jutro sie rozejze za jakimis plastrami czy cos w ten desen.


Plastry etc. pokonują tylko uzależnienie fizyczne, a psychiczne jest dużo gorzej pokonać:<
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 11 2010 12:13am
Quote (DnBBoY @ Feb 11 2010 06:07am)
to gowno daje m8.. do rzucenia palenia potrzebna jest silna wola

palisz? rzucałeś?
"silna wola" w przypadku nałogów jest osłabiona
choć w sumie nie wiem co to jest ta silna wola skoro mózg uzależnionego i tak sobie usprawiedliwi np to że zapalił mimo wcześniejszego postanowienia o rzuceniu

pomóc mogą
środki z nikotyną załagodzą fizyczne dolegliwości
są jeszcze na receptę leki ale nvm
e:
idę zajarać ^_^

This post was edited by eczek on Feb 11 2010 12:14am
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566222Next
Add Reply New Topic New Poll