d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev162636465661680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Aug 25 2009 02:20pm
Quote (melua @ Tue, Aug 25 2009, 10:17pm)
wiem, ze w takim towarzystwie nie ma sie czym chwalic, no ale dalismy rade vezaxowi na hm :P


gz, ja nie zabilem yogga norm
Member
Posts: 20,342
Joined: Mar 20 2005
Gold: 3,000.05
Aug 25 2009 02:46pm
Quote (LatwyEz @ Tue, Aug 25 2009, 08:20pm)
gz, ja nie zabilem yogga norm


gz,ja rownierz

daj ktos armory jakiegos good pvp/pve pala prota plox

zeby nie bylo pvp lub pve a najlepiej oba

This post was edited by hoolz on Aug 25 2009 02:46pm
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Aug 25 2009 02:51pm
yeee nareszcie glory of the ulduar raider (10) >>.>>
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 25 2009 03:25pm
Pytanie tylko dla formalnosci bo jestem niemalze pewien odpowiedzi - czy uzycie slowfalla z cloaka od engi wlacza GCD?

E: Zakladam ,ze nie

This post was edited by myr00n on Aug 25 2009 03:25pm
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Aug 25 2009 04:09pm
bylem dzisiaj 2 razy z nudow w barrens po peta z tego rare raptora. obie wyprawy zakonczone sukcesem :P. zajebiscie skacze i skrzeczy jak sie mu ucieknie:D

This post was edited by melua on Aug 25 2009 04:11pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 25 2009 04:23pm
jesli bylyby wybory na najgorszego gracza w historii wowa, ten gosc wygralby zdecydowanie -_-
http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmourne&n=Kalakar
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 25 2009 04:35pm
Quote (melua @ Tue, Aug 25 2009, 10:09pm)
bylem dzisiaj 2 razy z nudow w barrens po peta z tego rare raptora. obie wyprawy zakonczone sukcesem :P. zajebiscie skacze i skrzeczy jak sie mu ucieknie:D


jakijakijaki?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 25 2009 04:43pm
Quote (Pozer @ Tue, Aug 25 2009, 10:23pm)
jesli bylyby wybory na najgorszego gracza w historii wowa, ten gosc wygralby zdecydowanie -_-
http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmourne&n=Kalakar


Fajne buildy :DDDDDDDDDDDDD

Quote (melua @ Tue, Aug 25 2009, 10:09pm)
bylem dzisiaj 2 razy z nudow w barrens po peta z tego rare raptora. obie wyprawy zakonczone sukcesem :P. zajebiscie skacze i skrzeczy jak sie mu ucieknie:D


W jakich odstepach czasu byles?
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Aug 25 2009 04:44pm
Quote (myr00n @ Tue, Aug 25 2009, 10:43pm)
Fajne buildy  :DDDDDDDDDDDDD



W jakich odstepach czasu byles?


okolo 6 godzin.
@wielkiburak : http://www.wowhead.com/?item=48118
teraz poluje na pozostale - musze miec wszystkie (POKEMON!)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 25 2009 04:51pm
Quote (melua @ Tue, Aug 25 2009, 10:44pm)
okolo 6 godzin.
@wielkiburak : http://www.wowhead.com/?item=48118
teraz poluje na pozostale - musze miec wszystkie (POKEMON!)


No tak slyszalem ,ze 4 albo 6h. No to teraz najblizej do WC masz, tam ponoc latwo pada pet. Ktos na wowheadzie wyliczyl ,ze najwiecej to 14 resetow czekal
Go Back To Polska Topic List
Prev162636465661680Next
Closed New Topic New Poll