d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev16263646566664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jun 2 2009 09:53am
Quote (Xasthur @ Mon, Jun 1 2009, 07:59pm)
Jeżeli idzie o reklamy piwa, to te Heinekena też są boskie.

http://www.youtube.com/watch?v=envHCah2WcI

i tak ta reklama piwa > all
http://www.youtube.com/watch?v=AXJ8OIUO2cA
ta tez epicka
http://www.youtube.com/watch?v=LGJiTpBBD18

This post was edited by fro5tbite on Jun 2 2009 09:54am
Member
Posts: 4,765
Joined: Apr 15 2007
Gold: 2.86
Jun 2 2009 10:53am
http://www.sadistic.pl/pics/zagadkakubusia111111uo4.jpg
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,560
Joined: Jan 2 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2009 11:03am
Member
Posts: 3,645
Joined: Dec 29 2005
Gold: 13.00
Jun 2 2009 11:05am
jak już ciekawe i zwałowe reklamy... to trafiłem na taką...


:D :D :D

This post was edited by Piotrus on Jun 2 2009 11:06am
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Jun 2 2009 01:26pm
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 2 2009 01:33pm
Quote (q^p @ Tue, 2 Jun 2009, 21:26)
http://www.youtube.com/watch?v=XIIfnJrL4Us


Chłopie, było już - kilka stron temu.
Banned
Posts: 9,819
Joined: Feb 27 2008
Gold: 111.11
Warn: 10%
Jun 2 2009 02:33pm
Member
Posts: 6,449
Joined: Nov 2 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2009 02:37pm
Jedzie ksiądz przez małą mieścinę, na głównym skrzyżowaniu, tuż przed drzwiami komendy policji leży rozjechany pies. Ksiądz zdegustowany brakiem reakcji zatrzymuje auto, wchodzi na komendę i mówi:
- Panowie chciałem zwrócić uwagę, że przed waszymi drzwiami leży rozjechany pies i zero reakcji z waszej strony
Na to gliniarz głupio się zaśmiał i mówi:
-Ja myślałem, że to wy jesteście od pogrzebów.
Ksiądz na to też z ironicznym uśmiechem:
- Przyszedłem zawiadomić najbliższą rodzinę

Ksiądz i rabin mieli zderzenie czołowe. Kiedy opadł pył - masakra. Samochodów właściwie nie ma... Z jednego wysiada rabin, lekko potłuczony. Z drugiego ksiądz - parę siniaków... Patrzą na siebie - na samochody - niedowierzanie...
Rabin mówi do ksiedza: - To niemożliwe, że żyjemy...
Ksiadz: - No właśnie, to musi być znak od Szefa...
R: - Tak, to znak od szefa, żebysmy się wreszcie pogodzili.
K: - Tak, koniec waśni między religiami...
R (wyciąga piersiówkę): - Napijmy się, żeby to uczcić.
Ksiądz wziął butelkę, pociągnął parę łyków i oddał rabinowi. Rabin zakręcił i schował.
K: - A ty?
R: - A ja poczekam aż przyjedzie policja!
Member
Posts: 6,449
Joined: Nov 2 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2009 02:56pm
Dwaj bracia dostali prezenty na gwiazdkę. Jeden dostał wypasionego laptopa a drugi podróbę klocków lego. I ten co dostał laptopa mówi do brata:
- ha ha ha chyba kogoś rodzice nie kochają,
na to brat odpowiedział:
- he he he chyba ktos tu ma raka.

Poszedł ślepy na grzyby:
...szuka po omacku. Znalazł muchomora, próbuje
- Eeeee niedobry (wyrzucił)
Znalazł prawdziwka - próbuje
- Dobry! (wrzucił do koszyka)
Znalazł kupę - próbuje
- O kurwa, gówno! Dobrze że nie wdepnąłem...

Facet lekko na bani wraca do domu. Żona od razu, srata- tata, pijak, tylko wódka ci w głowie itp...
Facet sięga do kieszeni, wyciąga kartkę i mówi:
- OK, przyniosłem test, zaraz zobaczymy jaka ty obeznana i kulturalna jesteś!
Żona:
- Zobaczymy, czytaj.
- Taaak, pytanie pierwsze. Podaj jakieś dwie waluty.
- Łatwizna! No chociażby dolar i euro.
- Dobra, podaj dwa typy środków antykoncepcyjnych.
- Jejku, mogę ci co najmniej 10 podać!
- Wierzę. Pytanie trzecie. Podaj mi nazwy dwóch rzek w Islandii...
Żona:
- .........?.........
- Milczysz? Ha! Wiedziałem! Oprócz szmalu i seksu, żadnych, kurwa, zainteresowań!...

e:
II Wojna Światowa, ulicami okupowanego Krakowa idzie Karol Wojtyła. Nagle zza rogu wyskakuje na niego SSman z pistoletem i krzyczy:
- Halt! Dokumenty!
- Nie mam.
- Dokumenty, polnische schweine, bo rozstrzelam!
- Jak Boga kocham nie mam przy sobie!
- Nie drwij sobie polaczku, dokumenty ale już!
- Naprawdę zapomniałem!
SSman wkurwiony odbezpiecza już broń, nagle z niebios zstępuje promyk światłości, pojawia się Anioł Pański i mówi do SSmana:
- Oszczędź tego dobrego człowieka. On będzie w przyszłości wielkim człowiekiem i papieżem, zrobi wiele dobrego na świecie i zostanie obwołany świętym.
SSman się zastanawia, po czym mówi do Anioła:
- No dobra, oszczędzę go, ale pod jednym warunkiem.
- Jakim?
- Że ja będę papieżem zaraz po nim...

This post was edited by siwy970 on Jun 2 2009 03:00pm
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Jun 2 2009 03:35pm
Quote (Hate_Me @ Tue, 2 Jun 2009, 06:33)
/profile/11394962/gallery/album/3/171



omg :(
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566664Next
Closed New Topic New Poll