☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
62
63
64
65
66
425
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22732
Replies: 4245
Track Topic
cbx1992
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#631
Jul 27 2025 07:58am
Quote (
fafnirek @ Jul 27 2025 03:57pm
)
Ja też.
ale takie pół litra na raz obalić w gardziel i paść na glebę. to byłby coś pięknego
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#632
Jul 27 2025 08:00am
Quote (
cbx1992 @ Jul 27 2025 03:58pm
)
ale takie pół litra na raz obalić w gardziel i paść na glebę. to byłby coś pięknego B)
Nie no, aż tak, to nie chcę, ale setę, czy 200 bym przytulił z chęcią. Coś cienko tę moją abstynencję widzę, tak Ci powiem szczerze.
Mis_nom
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#633
Jul 27 2025 08:01am
Quote (
fafnirek @ Jul 27 2025 04:00pm
)
Nie no, aż tak, to nie chcę, ale setę, czy 200 bym przytulił z chęcią. Coś cienko tę moją abstynencję widzę, tak Ci powiem szczerze.
Nie pij!!! Zajmij sie czymś zeby nie myśleć 😊
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#634
Jul 27 2025 08:03am
Quote (
Mis_nom @ Jul 27 2025 04:01pm
)
Nie pij!!! Zajmij sie czymś zeby nie myśleć 😊
Może wyjdę na jakiś spacer. Na razie jeszcze jestem u babci, tutaj picie mi nie grozi, nie chcę żeby sobie babcia pomyślała, że mam problem z alkoholem.
cbx1992
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#635
Jul 27 2025 08:07am
Quote (
fafnirek @ Jul 27 2025 04:03pm
)
Może wyjdę na jakiś spacer. Na razie jeszcze jestem u babci, tutaj picie mi nie grozi, nie chcę żeby sobie babcia pomyślała, że mam problem z alkoholem.
moze mleczka się napij? albo kawki najlepiej
chcesz to dam Ci 1 ropmerka extreme 12%
kondes
Member
Posts: 34,138
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#636
Jul 27 2025 08:28am
Zaraz na spacer a po powrocie kawka + ciasto
Mis_nom
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#637
Jul 27 2025 08:34am
Kawka po wiadrach to zbawienie 😋
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#638
Jul 27 2025 08:38am
Quote (
cbx1992 @ Jul 27 2025 04:07pm
)
moze mleczka się napij? albo kawki najlepiej :) chcesz to dam Ci 1 ropmerka extreme 12% B)
W domu jak będę, to pewnie kawkę walnę.
Quote (
Mis_nom @ Jul 27 2025 04:34pm
)
Kawka po wiadrach to zbawienie 😋
Kilka lat wiadra nie waliłem
Mis_nom
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#639
Jul 27 2025 08:39am
Quote (
Mis_nom @ Jul 27 2025 04:34pm
)
Kawka po wiadrach to zbawienie 😋
Nie pije alko to cos trzeba robić byle nie przed treningiem 😅
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#640
Jul 27 2025 08:42am
Quote (
Mis_nom @ Jul 27 2025 04:39pm
)
Nie pije alko to cos trzeba robić byle nie przed treningiem 😅
Ja mam nadzieję, że się nie złamie po powrocie do domu 👀
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
62
63
64
65
66
425
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact