d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev16263646566260Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 25 2025 09:53am
Kogo słuchasz? :wacko: ja czekam na Ukraińca, ma o 18-19 mi załatwić tytoń na cały miesiąc, gilzy już sobie dzisiaj kupiłem. Od momentu, jak mi kupił setkę, to nie miałem alkoholu w ustach B) a Ty pijesz te argusiki :unsure: nie powinieneś ich łączyć z tabsami, wiesz o tym?


https://kick.com/randombrucetv - pociesza mnie fakt ze sa wieksi nieudacznicy niz ja jak go oglądam B) jutro mam wypić 200 z majstrem na fajrant ale pewnie skończy się na wiekszej dawce :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 25 2025 09:55am
https://kick.com/randombrucetv - pociesza mnie fakt ze sa wieksi nieudacznicy niz ja jak go oglądam B) jutro mam wypić 200 z majstrem na fajrant ale pewnie skończy się na wiekszej dawce :P


Dalej robisz mieszkanie?
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 25 2025 09:58am
Dalej robisz mieszkanie?


końcówkę teraz robi bo musiał 3 tyg fuchy swojej dorywczej odjebać. rozwozi szamę ale za to ma za darmo obiady dla siebie i dla zony i wypłatę. na zimę czego wiecej od zycia chciec na emeryturze. zostało płytki w połowie łazienki położyć drzwi pozakładać i panele w przedpokoju i jeszcze elektryk ma być gniazdka itp porobić. 3 dni roboty i mozna robić parapetówę B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 25 2025 09:59am
końcówkę teraz robi bo musiał 3 tyg fuchy swojej dorywczej odjebać. rozwozi szamę ale za to ma za darmo obiady dla siebie i dla zony i wypłatę. na zimę czego wiecej od zycia chciec na emeryturze. zostało płytki w połowie łazienki położyć drzwi pozakładać i panele w przedpokoju i jeszcze elektryk ma być gniazdka itp porobić. 3 dni roboty i mozna robić parapetówę B)


To wpadam, napijemy się argusa :thumbsup:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 25 2025 10:06am
To wpadam, napijemy się argusa :thumbsup:


zapraszam B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 25 2025 10:09am
zapraszam B)


Ja czasami piłem te z plastikowych butelek, jak sąsiad poczęstował, brewer się nazywał, więc chyba argus nie taki straszny :unsure:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 25 2025 10:16am
Ja czasami piłem te z plastikowych butelek, jak sąsiad poczęstował, brewer się nazywał, więc chyba argus nie taki straszny :unsure:


wiesz co....kiedyś ten argus był ochydny. jebał moczem i miał posmak skurwiałego metalu ale teraz się poprawił bo stać mnie na lepsze piwko a mimo to pije argusy....nie jest to juz taki szczoch jak kiedyś i w smaku nie odbiega znacznie od innych piw ale nie ma to jak 200 wyjebać sobie. nie mogę się doczekać
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 25 2025 10:17am
wiesz co....kiedyś ten argus był ochydny. jebał moczem i miał posmak skurwiałego metalu ale teraz się poprawił bo stać mnie na lepsze piwko a mimo to pije argusy....nie jest to juz taki szczoch jak kiedyś i w smaku nie odbiega znacznie od innych piw ale nie ma to jak 200 wyjebać sobie. nie mogę się doczekać


No 200 to klasa. Ja piję coraz mniej i to mnie cieszy. Nie piję codziennie i ostatni raz 5 dni temu.

This post was edited by fafnirek on Jun 25 2025 10:17am
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jun 25 2025 10:20am
jak chcecie jakieś dobre piwo to raczej najbliżej to w Czechach tu są piwa po 1,20zł i biją na głowę topkę polskich marek

This post was edited by RedGentooHat on Jun 25 2025 10:20am
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 25 2025 10:20am
No 200 to klasa. Ja piję coraz mniej i to mnie cieszy. Nie piję codziennie i ostatni raz 5 dni temu.


wyobrazasz sobie ze chorujesz na alkoholizm? :unsure:
Go Back To Polska Topic List
Prev16263646566260Next
Add Reply New Topic New Poll