Kogo słuchasz? :wacko: ja czekam na Ukraińca, ma o 18-19 mi załatwić tytoń na cały miesiąc, gilzy już sobie dzisiaj kupiłem. Od momentu, jak mi kupił setkę, to nie miałem alkoholu w ustach B) a Ty pijesz te argusiki :unsure: nie powinieneś ich łączyć z tabsami, wiesz o tym?
https://kick.com/randombrucetv - pociesza mnie fakt ze sa wieksi nieudacznicy niz ja jak go oglądam

jutro mam wypić 200 z majstrem na fajrant ale pewnie skończy się na wiekszej dawce