d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1628629630631632717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 18 2022 04:42pm
Quote (Thelema @ Oct 18 2022 08:36pm)
Jakoś nie mogę się zabrać za ogladanie przez gierki


tez mniej mam przez diabła a zaraz poe wyjdzie i chuj wie co i nie ma keidy zaczac nowych tytulow jedyne co mi pozostaje to ogladac te co na bieząco wychodzą
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Oct 31 2022 09:12pm
Pierwsze anime po przerwie - yofukashi no uta
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 1 2022 10:40pm
Kage no jitsuryokusha ni naritakute! (The Eminence in Shadow)


1 ep dziwny ale z ciekawosci odpalilem reszte i sie zapowiada bardzo dobrze. spora ilosc waifus i mega szef mc
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 1 2022 10:41pm
Quote (Thelema @ Nov 1 2022 04:12am)
Pierwsze anime po przerwie - yofukashi no uta


a nie skonczylem tego ogladac. pierwsze ep spok a potem mnie nie wciagnelo za bardzo
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 2 2022 04:13pm
Quote (firstmurloc @ Nov 2 2022 05:41am)
a nie skonczylem tego ogladac. pierwsze ep spok a potem mnie nie wciagnelo za bardzo


Dobre nocne anime a grafika 10/10. Widziałem sporo potencjalnych tapet/sigow z odcinka na odcinek
Member
Posts: 45,830
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 4 2022 01:12am
#animedlanormikow
Bleach wrócił :drool:
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 4 2022 09:02am
Quote (Pozdrawiam @ 4 Nov 2022 08:12)
#animedlanormikow
Bleach wrócił :drool:


Raz na tydzień około 20 minut nowości. Radzę czekać na cały sezon bo tak się nie da oglądać
Member
Posts: 45,830
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 4 2022 02:38pm
Quote (hef @ Nov 4 2022 03:02pm)
Raz na tydzień około 20 minut nowości. Radzę czekać na cały sezon bo tak się nie da oglądać


Mange przeczytałem, więc mi to rybka
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 4 2022 04:22pm
Zaczalem Bastard na netlix.
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 5 2022 02:25am
Quote (Last_Hope @ 4 Nov 2022 23:22)
Zaczalem Bastard na netlix.


Bekowe w chuj anime. No i cycory są
Go Back To Polska Topic List
Prev1628629630631632717Next
Add Reply New Topic New Poll