Quote (inquis1t0r @ 25 Jun 2011 19:30)
fix:
Quote
Wiesz co Szymon, na prawdę z całego serca mi Cię żal. Nie masz już pomysłu i naśmiewasz się z Bibusia. Skończ już z tym debilnym show. Ciebie od czasu pierwszego wyśmiania się z Biebra też uważam za głupka. Opanuj się z tym. Wiesz chyba ,że zniszczyłeś życie 90 % nastolatką w Polsce. Teraz Bieber na pewno do nas nie przyjedzie. Zastanów się nad swoim zachowaniem. Ja już Cię nie lubię, a wręcz nie nawidzę. Całą dzisiejszą noc płakałam, a moja koleżanka z załamania nie przyszła do szkoły. Postąpiłeś okropnie. Jak jeszcze raz obrazisz Biebera to nie wiem co mi się stanie, bo nie wytrzymuję i jestem na skraju załamania nerwowego. Smutno mi jak widzę to wszystko.