d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev1622623624625626635Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jun 24 2011 06:28am

Member
Posts: 21,579
Joined: May 13 2008
Gold: 14,501.17
Jun 24 2011 08:25am
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jun 24 2011 08:28am
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
Jun 25 2011 01:16am


z pozdrowieniami dla Lszcz'a ;]

Quote (EustachyMotyka @ Jun 25 2011 09:17am)
udalo ci sie zaliczyc faila


nie przecze ;]

This post was edited by sow_ozi on Jun 25 2011 01:21am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jun 25 2011 01:17am
Quote (sow_ozi @ 25 Jun 2011 09:16)
[img]0c6d2c40216a5f34b0020bc7dae27d97.jpg[/img]

z pozdrowieniami dla Lszcz'a ;]


udalo ci sie zaliczyc faila
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Jun 25 2011 03:25am
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Jun 25 2011 03:08pm
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jun 26 2011 02:35am
Quote (inquis1t0r @ 25 Jun 2011 19:30)


fix:

Quote
Wiesz co Szymon, na prawdę z całego serca mi Cię żal. Nie masz już pomysłu i naśmiewasz się z Bibusia. Skończ już z tym debilnym show. Ciebie od czasu pierwszego wyśmiania się z Biebra też uważam za głupka. Opanuj się z tym. Wiesz chyba ,że zniszczyłeś życie 90 % nastolatką w Polsce. Teraz Bieber na pewno do nas nie przyjedzie. Zastanów się nad swoim zachowaniem. Ja już Cię nie lubię, a wręcz nie nawidzę. Całą dzisiejszą noc płakałam, a moja koleżanka z załamania nie przyszła do szkoły. Postąpiłeś okropnie. Jak jeszcze raz obrazisz Biebera to nie wiem co mi się stanie, bo nie wytrzymuję i jestem na skraju załamania nerwowego. Smutno mi jak widzę to wszystko.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jun 26 2011 02:53am
Go Back To Polska Topic List
Prev1622623624625626635Next
Closed New Topic New Poll