d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev16162636465120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2015 09:58am
dobra to bylo moje dodatkowe konto bo kiedys nie moglem wejsc na swoje normalne ani odzyskac hasla i niechacy jebnalem tam zamieszkanie USA. Ale dlaczego w takim razie w aplikacji bnet mam region Europe?
Member
Posts: 1,988
Joined: Nov 27 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 26 2015 10:05am
Quote (Bart3k @ Feb 26 2015 04:58pm)
dobra to bylo moje dodatkowe konto bo kiedys nie moglem wejsc na swoje normalne ani odzyskac hasla i niechacy jebnalem tam zamieszkanie USA. Ale dlaczego w takim razie w aplikacji bnet mam region Europe?


dzieńdobry TVN
Member
Posts: 5,997
Joined: Nov 2 2007
Gold: 1.35
Feb 26 2015 10:25am
czy tylko ja mam od czasu do czasu takie 4-5 sekundowe ścinki ? ekran kilka razy robi się czarny i jeden wielki lag po czym pokazuje się komunikat że niby problem z łączem oO
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 26 2015 10:27am
Quote (Bart3k @ Feb 26 2015 04:58pm)
dobra to bylo moje dodatkowe konto bo kiedys nie moglem wejsc na swoje normalne ani odzyskac hasla i niechacy jebnalem tam zamieszkanie USA. Ale dlaczego w takim razie w aplikacji bnet mam region Europe?


Quote (Xploosiv @ Feb 26 2015 04:24pm)
niekoniecznie, pewnie jeden ma kąto na us, a drugi na eu


xdddddddddddd

Quote (WaitAMinute @ Feb 26 2015 05:25pm)
czy tylko ja mam od czasu do czasu takie 4-5 sekundowe ścinki ? ekran kilka razy robi się czarny i jeden wielki lag po czym pokazuje się komunikat że niby problem z łączem oO


tylko ty
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2015 10:57am
Quote (WickedBlossom @ Feb 26 2015 04:27pm)
xdddddddddddd



ta dojebalem :D

na swoim normalnym koncie z bnet mam wszystko dobrze ustawione, a tutaj byle jak szybko zalozylem oby sie na bete zapisac :D
tylko, ze na mainie hotsa nie dostalem xd
Member
Posts: 1,609
Joined: Jun 11 2014
Gold: 3.00
Warn: 20%
Feb 26 2015 11:08am
ja pierdole ale brightwing jest op ;DD
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 26 2015 12:54pm
kolejka na bn - dafaq
Member
Posts: 1,609
Joined: Jun 11 2014
Gold: 3.00
Warn: 20%
Feb 26 2015 12:55pm
ktos w gierke gra?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 26 2015 01:26pm
Quote (RividWaclawek @ 26 Feb 2015 19:55)
ktos w gierke gra?


no ho
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 26 2015 01:44pm
Coś się zjebało z BNET, czy to coś ode mnie?
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465120Next
Add Reply New Topic New Poll