d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1616263646582Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 28 2014 02:23pm
Quote (Unsatiable @ 28 Feb 2014 21:21)
nie ma co rozkminiac. 18.03 premiera naval strike dla premium i juz bedzie 25 map do ogrania.
gdzie jest twuj buk call of djuty


podobno ma być 5 dlc do bf4? w takim tempie zaraz wszystkie wyjda i potem co? bf5?
w coda gralem dawno temu, w mw2, fajna gierka, ale typowa napierdalanka, w bf wiekszy nacisk na teamwork i to mi sie podoba
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 28 2014 02:43pm
Quote (Grigo @ Feb 28 2014 10:23pm)
podobno ma być 5 dlc do bf4? w takim tempie zaraz wszystkie wyjda i potem co? bf5?
w coda gralem dawno temu, w mw2, fajna gierka, ale typowa napierdalanka, w bf wiekszy nacisk na teamwork i to mi sie podoba


do tego ogromne mapy, mnostwo pojazdow. Kazdy moze znajsc swoj wlasny styl gry ;) ja np najbardziej lubie snipera, a z pojazdow jety/czolgi, ale nauczylem sie wszystkim w stopniu WKURWEDOBRZE B)
BF5 jeszcze tak szybko nie bedzie
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 28 2014 02:45pm
jak mozna miec kanonierke? :cry:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 28 2014 02:54pm
Quote (hehehehehe @ 28 Feb 2014 21:45)
jak mozna miec kanonierke? :cry:


Też chciałbym wiedzieć.
Nigdy nie dostałem się za stery AC130, obsługiwałem tylko to działo, z któego gówno widać i trafienie kogokolwiek graniczy z cudem :D

Quote (Unsatiable @ 28 Feb 2014 21:43)
do tego ogromne mapy, mnostwo pojazdow. Kazdy moze znajsc swoj wlasny styl gry ;) ja np najbardziej lubie snipera, a z pojazdow jety/czolgi, ale nauczylem sie wszystkim w stopniu WKURWEDOBRZE B)
BF5 jeszcze tak szybko nie bedzie


Ja z pojazdów to na razie ogarniam trochę tylko strzelca śmigłowca i czołgu. Ciężko dobrać się z kimś randomowym i fajnie kosić, jak prowadzę np czołg to typ nie potrafi zdjąć technika i nas rozkurwiają, albo jak typ prowadzi to wjeżdża w miny...a o pilotach śmigłowców to już nawet nie wspominam. Sam nie umiem pilotować to się nie pcham za stery.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 28 2014 02:57pm
Quote (Grigo @ Feb 28 2014 10:54pm)
Też chciałbym wiedzieć.
Nigdy nie dostałem się za stery AC130, obsługiwałem tylko to działo, z któego gówno widać i trafienie kogokolwiek graniczy z cudem :D



Ja z pojazdów to na razie ogarniam trochę tylko strzelca śmigłowca i czołgu. Ciężko dobrać się z kimś randomowym i fajnie kosić, jak prowadzę np czołg to typ nie potrafi zdjąć technika i nas rozkurwiają, albo jak typ prowadzi to wjeżdża w miny...a o pilotach śmigłowców to już nawet nie wspominam. Sam nie umiem pilotować to się nie pcham za stery.
Akurat jezdzenie czolgiemw trybie SC jest dosyc banalne, musisz krecic wieza aby znalezc przeciwnika a potem to easy, nie to co HC :D Strzelanie z heli tez jest easy.
inb4 - stockowy czolg to guwno

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 28 2014 03:00pm
Quote (hehehehehe @ 28 Feb 2014 21:57)
Akurat jezdzenie czolgiemw trybie SC jest dosyc banalne, musisz krecic wieza aby znalezc przeciwnika a potem to easy, nie to co HC :D Strzelanie z heli tez jest easy.
inb4 - stockowy czolg to guwno


Nie wiem czy takie easy, z tego co widzę to bardzo dużo ludzi gra technikiem i potem tylko rakiety latają w powietrzu :D Ale fakt, jak się zgracie we 2 to mhmmmmm środek pizdeczki.
Ja w czołgach mam na razie odblokowany tylko jakiś kamuflaż xD
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 28 2014 03:03pm
Quote (Grigo @ Feb 28 2014 11:00pm)
Nie wiem czy takie easy, z tego co widzę to bardzo dużo ludzi gra technikiem i potem tylko rakiety latają w powietrzu :D Ale fakt, jak się zgracie we 2 to mhmmmmm środek pizdeczki.
Ja w czołgach mam na razie odblokowany tylko jakiś kamuflaż xD
Bo jak masz niski poziom czolgu to wiadomo ze jestes latwiejszym celem - nie masz zadnego ekwipunku, zadnych zagluszaczy, dymow etc.

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 28 2014 03:06pm
Quote (hehehehehe @ 28 Feb 2014 22:03)
Bo jak masz niski poziom czolgu to wiadomo ze jestes latwiejszym celem - nie masz zadnego ekwipunku, zadnych zagluszaczy, dymow etc.


No trochę to chujowe z perspektywy nowego gracza, bo trudno rywalizować z kimś kto nie dość, że ma doświadczenie w tej grze, to jeszcze ma poulepszane wszystko w chuj. Z drugiej jednak strony jest jakieś wyzwanie i radocha jak się uda kogoś takiego zabić.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 28 2014 07:47pm
ok jutro gramy na metro B)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 1 2014 06:12am
kiedy bedzie jakis double exp weekend? :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev1616263646582Next
Add Reply New Topic New Poll