Quote (hehehehehe @ 28 Feb 2014 21:45)
jak mozna miec kanonierke?

Też chciałbym wiedzieć.
Nigdy nie dostałem się za stery AC130, obsługiwałem tylko to działo, z któego gówno widać i trafienie kogokolwiek graniczy z cudem

Quote (Unsatiable @ 28 Feb 2014 21:43)
do tego ogromne mapy, mnostwo pojazdow. Kazdy moze znajsc swoj wlasny styl gry

ja np najbardziej lubie snipera, a z pojazdow jety/czolgi, ale nauczylem sie wszystkim w stopniu WKURWEDOBRZE

BF5 jeszcze tak szybko nie bedzie
Ja z pojazdów to na razie ogarniam trochę tylko strzelca śmigłowca i czołgu. Ciężko dobrać się z kimś randomowym i fajnie kosić, jak prowadzę np czołg to typ nie potrafi zdjąć technika i nas rozkurwiają, albo jak typ prowadzi to wjeżdża w miny...a o pilotach śmigłowców to już nawet nie wspominam. Sam nie umiem pilotować to się nie pcham za stery.