d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev16162636465412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 10 2012 06:04am
Quote (Alyx @ 10 Dec 2012 12:53)
U mnie podziałało zgłoszenie kradzieży konta z innego ip i zmiana hasła
Przyszło, że zmiana z bana na 72 h susp


Mialem 72h suspa w wakacje, teraz nie chca mi odwolac :D
I tak w sumie /care
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Dec 10 2012 06:12am
płaczę ocean, miałbym 2 RAFy jakbym nie mieszkał w jebanym polaczkowie gdzie RAF jest zbanowany :mad: nawet ukraina ma odblokowane :(
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 10 2012 06:16am
Quote (myr00n @ Dec 10 2012 05:14am)
Hm. Sprawdzalem i autentycznie od 24.11 sie nawet nie logowalem. Moze i dluzej nawet. W kazdym razie jakos 28.11 rozwalilem telefon z authem i robilem ticket, ale potem znioslem, bo odzyskalem przez sms. Gorzej jezeli blizz w jakis dziwny sposob wyczail, ze kiedys latalem na amfie do illidana. Z drugiej strony ban po miesiacu albo dluzej wydaje sie absurdalny
Nie za to, u mnie wszystko ok.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 10 2012 06:25am
Quote (Pozer @ 10 Dec 2012 13:16)
Nie za to, u mnie wszystko ok.


No to ktos musial hacknac jakos, albo blizzard jakos u mnie przegladal logi, bo bralem rafy z miesiac temu. Moze przy okazji sprawdzaniu rafow zobaczyl, ze lecialem sobie do illidana. Nie wiem, dziwne i tak.
W sumie gdyby mnie shackowali, to powinni odbanowac, ale nie chca.
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Dec 10 2012 06:26am
Quote (myr00n @ 10 Dec 2012 14:25)
No to ktos musial hacknac jakos, albo blizzard jakos u mnie przegladal logi, bo bralem rafy z miesiac temu. Moze przy okazji sprawdzaniu rafow zobaczyl, ze lecialem sobie do illidana. Nie wiem, dziwne i tak.
W sumie gdyby mnie shackowali, to powinni odbanowac, ale nie chca.


na Twoim miejscu bym pozostawał przy swoim i poprosił o dokładne wytłumaczenie co zrobiłeś- jak będziesz truł dupę, to pewnie odpuszczą i odbanują
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Dec 10 2012 06:33am
Quote (myr00n @ 10 Dec 2012 10:50)
Nie wiem, odechcialo mi sie placic za gre jak dostajesz banany na ryj nie grajac w nia.


za darmo nie dostales ;)

Quote (Bozia @ 10 Dec 2012 13:12)
płaczę ocean, miałbym 2 RAFy jakbym nie mieszkał w jebanym polaczkowie gdzie RAF jest zbanowany :mad: nawet ukraina ma odblokowane :(


bo u nas w polaczkowie jest jebany podatek

This post was edited by Kathorga on Dec 10 2012 06:34am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 10 2012 06:34am
Quote (Bozia @ 10 Dec 2012 13:26)
na Twoim miejscu bym pozostawał przy swoim i poprosił o dokładne wytłumaczenie co zrobiłeś- jak będziesz truł dupę, to pewnie odpuszczą i odbanują


Napisze jutro, musi przyjaciel w diablo pochodzic, a nie bede ryzykowal ticketowania z odpalonym :D

Quote (Kathorga @ 10 Dec 2012 13:33)
za darmo nie dostales ;)

Uwierz mi, ze tym razem chyba tak. Albo stwierdzili, ze jakis log sprzed miesiaca mi sprawdza (?), albo ktos shackowal konto. Fakt, ze mialem final warning w sierpniu sprawil, ze bylem praktycznie czysty, a ostatni raz gralem miesiac temu, wiec ten ban troche z dupy.

E:W sumie i tak w dupie tego wowa mam, chcialem sobie zajrzec i pojezdzic na spectralu/polatac na feniksie, ale skoro nie moge, to moze i lepiej dla mnie :+)

E: All hail myrcio [*]
http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Myrcio/simple

This post was edited by myr00n on Dec 10 2012 06:37am
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Dec 10 2012 06:37am
Quote (Kathorga @ 10 Dec 2012 14:33)
za darmo nie dostales ;)



bo u nas w polaczkowie jest jebany podatek


polska bez polski :angry:
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Dec 10 2012 06:37am
Quote (myr00n @ 10 Dec 2012 13:34)
Napisze jutro, musi przyjaciel w diablo pochodzic, a nie bede ryzykowal ticketowania z odpalonym :D


Uwierz mi, ze tym razem chyba tak. Albo stwierdzili, ze jakis log sprzed miesiaca mi sprawdza (?), albo ktos shackowal konto. Fakt, ze mialem final warning w sierpniu sprawil, ze bylem praktycznie czysty, a ostatni raz gralem miesiac temu, wiec ten ban troche z dupy.


doczekales sie za te wszystkie miesiace grania z przyjaciolmi po prostu :D
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 10 2012 06:38am
Quote (Kathorga @ 10 Dec 2012 13:37)
doczekales sie za te wszystkie miesiace grania z przyjaciolmi po prostu :D


tydzien w sierpniu, a wczesniej dlugo nic albo bylem czysty. Tak czy siak teraz nie bylo chyba powodu.
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465412Next
Add Reply New Topic New Poll