Quote (Bozia @ 10 Dec 2012 13:26)
na Twoim miejscu bym pozostawał przy swoim i poprosił o dokładne wytłumaczenie co zrobiłeś- jak będziesz truł dupę, to pewnie odpuszczą i odbanują
Napisze jutro, musi przyjaciel w diablo pochodzic, a nie bede ryzykowal ticketowania z odpalonym

Quote (Kathorga @ 10 Dec 2012 13:33)
za darmo nie dostales

Uwierz mi, ze tym razem chyba tak. Albo stwierdzili, ze jakis log sprzed miesiaca mi sprawdza (?), albo ktos shackowal konto. Fakt, ze mialem final warning w sierpniu sprawil, ze bylem praktycznie czysty, a ostatni raz gralem miesiac temu, wiec ten ban troche z dupy.
E:W sumie i tak w dupie tego wowa mam, chcialem sobie zajrzec i pojezdzic na spectralu/polatac na feniksie, ale skoro nie moge, to moze i lepiej dla mnie :+)
E: All hail myrcio [*]
http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Myrcio/simpleThis post was edited by myr00n on Dec 10 2012 06:37am