d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev16162636465116Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 26 2012 06:08am
Quote (HavinGSeX @ 26 Nov 2012 14:06)
Jak to znowu ^^ Dopiero ;] Juz pomału zaczynam to olewać ^ ^


wymiękasz?
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 26 2012 06:13am
Quote (miton84 @ 26 Nov 2012 14:08)
wymiękasz?


Nie no co Ty, ten barb był kozacki na mp10 jechałem sobie sam i trafiłem klucznika...tylko ze za nim była jeszcze elita ^^
I nie mialem zadnego laga ani d/c poprostu dostałem solidny wpier... :P ^^ Ale postać była dobra na mp6 napewno :D
Tylko zachcialo mi sie kozaczyć :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 26 2012 06:17am
ech Pablo
to juz chyba wiesz ze na hc sie nie kozaczy ^^
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 26 2012 06:48am
Quote (miton84 @ 26 Nov 2012 14:17)
ech Pablo
to juz chyba wiesz ze na hc sie nie kozaczy ^^


Spoko damy rade :)
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 26 2012 06:52am
Quote (HavinGSeX @ 26 Nov 2012 14:48)
Spoko damy rade :)


to kiedy i kim znowu zaczynasz grac?

e: ja ewentualnie moge się monkiem od 1 lvlu podpiąć

This post was edited by miton84 on Nov 26 2012 06:52am
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 26 2012 06:57am
Quote (miton84 @ 26 Nov 2012 14:52)
to kiedy i kim znowu zaczynasz grac?

e: ja ewentualnie moge się monkiem od 1 lvlu podpiąć


Dzisiaj jakos napwno :) Pewno wieczorkiem, to jak co to śmiało wbijaj :D
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 26 2012 08:09pm

dobry faceroll na broniach z -lvl req
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Nov 26 2012 08:22pm
zaczalem dzis przygode na hardkorze, 15 lvl mniszki, i jeszcze zyje :o
iso gl i wubszczaki
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 27 2012 12:57am
Quote (50groszy @ 27 Nov 2012 04:22)
zaczalem dzis przygode na hardkorze, 15 lvl mniszki, i jeszcze zyje :o
iso gl i wubszczaki


No na 15 trudno zeby zdechła ^^ Jak 60 bijesz i na inferno pojdziesz to tam sobie polataj i wtedy bedą wubszczaki :P

Narazie tylko gl :P :D
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 27 2012 11:36am

wczorajszy drop
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465116Next
Add Reply New Topic New Poll