Quote (miton84 @ 26 Nov 2012 14:08)
wymiękasz?
Nie no co Ty, ten barb był kozacki na mp10 jechałem sobie sam i trafiłem klucznika...tylko ze za nim była jeszcze elita ^^
I nie mialem zadnego laga ani d/c poprostu dostałem solidny wpier...

^^ Ale postać była dobra na mp6 napewno

Tylko zachcialo mi sie kozaczyć
