Quote (EustachyMotyka @ 19 Apr 2011 14:02)
no nie wiem
jak mialem dzialko 57mm z najwieksza penetracja jaka byla dostepna to nic innym nie robilem
a kupilem dzialo 85mm ktore mialo mniejsza penetracje ale juz zaczalem dmg jakis zadawac...
Ta, ale zależy też gdzie się celuje. Generalnie też warto wiedzieć, że niektóre działa (haubice) używają tylko pocisków HE.
Zresztą od ISów zaczynają się działa 122mm i widać, że liczy się już tylko penetracja.
Na IS4 ugrać coś z działem z IS3 czasami vs tier X jest ciężko.
This post was edited by Phrarr on Apr 19 2011 06:18am