d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev16162636465805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 19 2011 06:15am
Quote (jodum @ Apr 19 2011 12:14pm)
nerd


reported za flame, ok. :\
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 19 2011 06:15am
Quote (EustachyMotyka @ 19 Apr 2011 14:02)
no nie wiem
jak mialem dzialko 57mm z najwieksza penetracja jaka byla dostepna to nic innym nie robilem
a kupilem dzialo 85mm ktore mialo mniejsza penetracje ale juz zaczalem dmg jakis zadawac...


Ta, ale zależy też gdzie się celuje. Generalnie też warto wiedzieć, że niektóre działa (haubice) używają tylko pocisków HE.
Zresztą od ISów zaczynają się działa 122mm i widać, że liczy się już tylko penetracja.
Na IS4 ugrać coś z działem z IS3 czasami vs tier X jest ciężko.

This post was edited by Phrarr on Apr 19 2011 06:18am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 07:22am
jak to jest z ta siatka maskujaca
jak sobie ja na kw zaloze i np potem chcialbym ja przeniesc na kw-3 to bedzie to mozliwe?

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 19 2011 07:25am
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 19 2011 07:27am
Quote (EustachyMotyka @ 19 Apr 2011 15:22)
jak to jest z ta siatka maskujaca
jak sobie ja na kw zaloze i np potem chcialbym ja przeniesc na kw-3 to bedzie to mozliwe?


Tak, ale siatki i w ogóle ekwipunku nie opłaca się zakładać na tiery niższe niż 8.
Siatkę, toolbox i teleskop można przenieść.
Resztę sprzętu nie.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 07:38am
Quote (Phrarr @ 19 Apr 2011 15:27)
Tak, ale siatki i w ogóle ekwipunku nie opłaca się zakładać na tiery niższe niż 8.
Siatkę, toolbox i teleskop można przenieść.
Resztę sprzętu nie.


stac mnie to co mi tam :P
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 19 2011 07:41am
czemu jebane guwno a-20 mimo ze ma zajebisty max speed to sie ropedza ze zdaze dojechac do bazy przeciwnika zanim osiagnie ta predkosc?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 07:45am
Quote (kacperq @ 19 Apr 2011 15:41)
czemu jebane guwno a-20 mimo ze ma zajebisty max speed to sie ropedza ze zdaze dojechac do bazy przeciwnika zanim osiagnie ta predkosc?


takie życie

/e to jest tak jak z internetem
masz w umowie do 100mb a w praktyce masz z 30mb

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 19 2011 07:48am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 19 2011 07:52am
Mam pytanko. Działo samobieżne przeważnie stoi w bazie??

This post was edited by Wujekmisza on Apr 19 2011 08:19am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 19 2011 08:41am
Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 13:52)
Mam pytanko. Działo samobieżne przeważnie stoi w bazie??


i drugie pytanie, ktory waszym zdaniem wybrac:

1. Usa: Czołg Średni M2 Medium Tank
2. Ger: Czolg lekki pzkpfw 38 T
3. Niszczyciel czolgow Marder II
4. ZSRR: zolg lekki t-46
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 08:44am
Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 16:41)
i drugie pytanie, ktory waszym zdaniem wybrac:

1. Usa: Czołg Średni M2 Medium Tank
2. Ger: Czolg lekki pzkpfw 38 T
3. Niszczyciel czolgow Marder II
4. ZSRR: zolg lekki t-46


to zalezy czy chcesz kampic czy chcesz raszowac czy chcesz wlaczyc czy sie chowac
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465805Next
Add Reply New Topic New Poll