d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev16162636465966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 20 2011 02:28am
Quote (Tomek25 @ 20 May 2011 10:26)
Taa, od 1 czerwca ponoć.. już teraz zmieniają loga, kolorystyke reklam etc.. ciekawe czy dadzą jakieś oferty promocyjne jak juz oficjalnie będzie T-Mobile?



maja podobno jakies ciekawe pakiety danych wprowadzic. dzienne i tygodniowe. ciekawe jak z cenami bedzie.
Member
Posts: 955
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2011 02:29am
w uk mieszkam w usa mieszkalem , i to samo bylo lipa i syf i drogo
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 20 2011 02:34am
Quote (Six_Man @ 20 May 2011 10:29)
w uk mieszkam w usa mieszkalem , i to samo bylo lipa i syf i drogo


Dlatego wolałem nie czekac do czerwca, tylko przedłużyć umowe jeszcze na warunkach Ery..
Jak za 2 lata sie okaże, że jest lipa, to zmienie na Play..
Member
Posts: 955
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2011 02:35am
jaki telefon masz i co masz w kontrakcie?
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 20 2011 02:36am
Motka defy, 360 minut + 100mb + 2 numery gratis za 69zł.
Zastanawiałem sie nad przejściem do Playa, ale jakoś nie mogłem sie przekonać.. ;/
Jakies tam problemy z zasięgiem, rozłączaniem rozmów.. kiepską obsługą klienta i brakiem faktur..

This post was edited by Tomek25 on May 20 2011 02:38am
Member
Posts: 955
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2011 02:39am
ja mialem kontrakt na iphone 3gs skoniczyl mi sie , placilem 30f 1200minut +umlit sms +1g +free call network
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 20 2011 02:41am
Mi więcej minut niż teraz mam nie jest potrzebne.. i nie sądze żeby było..
A rachunki miałem z reguły wyższe i tak, więc nie narzekam teraz.
Member
Posts: 955
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2011 02:42am
nie daja ci bonus jakis jak przedluzasz kontrakt?
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 20 2011 02:45am
Quote (Six_Man @ 20 May 2011 10:42)
nie daja ci bonus jakis jak przedluzasz kontrakt?


Szczerze? Era ma teraz w dupie stałych klientów.. oferty dla stałych i dla nowych klientów niedużo się różnią :(
Wolałem jednak zostać ze starym wrogiem niż szukac nowego :p
Member
Posts: 955
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2011 02:48am
to w dupie mial bym ta siec , wszedzie bija sie o kilenta tylko w polsce maja w to wyjebane , przejdzi do play
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465966Next
Add Reply New Topic New Poll