Quote (Six_Man @ 20 May 2011 10:29)
w uk mieszkam w usa mieszkalem , i to samo bylo lipa i syf i drogo
Dlatego wolałem nie czekac do czerwca, tylko przedłużyć umowe jeszcze na warunkach Ery..
Jak za 2 lata sie okaże, że jest lipa, to zmienie na Play..