d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev16162636465125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 22 2010 06:57am
Quote (Carwer @ 22 Sep 2010 14:24)
Promote nie przejmuj się .. Ja jeszcze egzaminu praktycznego nie miałem :) Udało mi się przejść wewnętrzny i nie było łatwo .....

Ledwo wyjechałem , a instruktor już mi błąd uznał ( bo lekko najechałem na linie ciągłą ) ..na szczęscie był to jedyny błąd ...

Łuk polecam robic na linię.. Tzn prawe lusterko na linię , a gdy już się schowa wychylić się i na maksa odbijamy ....

Można też robić w drugi sposób ... Przy 2 tyczce jak się cofa , kierownicę o 3/4 obrót w prawo i jak już wyjeżdża się z linii .. Tak czy inaczej na same lusterka się nie da ....

Tak czy inaczej za 2-3 tygodnie przekonam się , czy  wyjdzie mi łuk i uda się wyjechać na miasto


wez sobie dokup godziny bo po takiej przerwie sie przekonalem, ze jak wczesniej luk trzaskalem to teraz nie pyklo :|
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Sep 22 2010 07:20am
Quote (Promote @ Sep 22 2010 12:57pm)
wez sobie dokup godziny bo po takiej przerwie sie przekonalem, ze jak wczesniej luk trzaskalem to teraz nie pyklo :|


Wiem wiem :) Ja co tydzień wykupuję 3 godzinki ( 120 zł ) i wystarczy ... Przed samym egzaminem wykupię z 6 :) Lepiej kupić godziny i jeździć , niż zdawać 5 - 10 razy ....

Chodź wiadomo ... Nie jest to łatwy egzamin ...Osobiście uważam , że łatwiej zostać mgr niż mieć prawo jazdy !!
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 22 2010 07:24am
mi mamuska zrobila prezent imieninowy wczoraj i zamiast zalatwic swistka o wyjezdzeniu zapisala mnie na 5h jazdy :ph34r:
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Sep 22 2010 07:52am
Quote (kabzel @ Sep 22 2010 01:24pm)
mi mamuska zrobila prezent imieninowy wczoraj i zamiast zalatwic swistka o wyjezdzeniu zapisala mnie na 5h jazdy :ph34r:


fajny prezent urodzinowy :)

Wolałbym świstaka :)
Member
Posts: 11,094
Joined: May 6 2007
Gold: 1,044.02
Sep 22 2010 09:12am
ja tam mam 2 kategorie : A i B, Nie wiem czy wy powariowaliscie z jakims patrzeniem w slupek i schematycznymi obrotami o 3/4 itp. Ja na egzaminie po prostu jechalem na wyczucie, patrzac w prawe lusterko i zerkajac za siebie. Zdalem bez problemu za 1 (A tez za 1)

edit/

ale to bylo prawie 3 lata temu :P moze cos sie teraz zmienilo

This post was edited by wojo07 on Sep 22 2010 09:13am
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Sep 22 2010 09:50am
Quote (Carwer @ Sep 22 2010 01:20pm)
Wiem wiem :) Ja co tydzień wykupuję 3 godzinki ( 120 zł ) i wystarczy ... Przed samym egzaminem wykupię z 6 :)  Lepiej kupić godziny i jeździć , niż zdawać 5 - 10 razy ....

Chodź wiadomo ... Nie jest to łatwy egzamin ...Osobiście uważam , że łatwiej zostać mgr niż mieć prawo jazdy !!


lol, zartujesz chyba z ta trudnoscia

prawko bardzo latwo zdac, chyba ze nic nie ogarnia i jezdzi jak ostatnia pizda ;|

zmienily sie juz przepisy co do wymagan na prawko kat. A ?
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Sep 22 2010 09:57am
Quote (skwarek @ Sep 22 2010 03:50pm)
lol, zartujesz chyba z ta trudnoscia

prawko bardzo latwo zdac, chyba ze nic nie ogarnia i jezdzi jak ostatnia pizda ;|

zmienily sie juz przepisy co do wymagan na prawko kat. A ?


lol

b. latwo o_0 sroool

to czemu mało kto zdaje za 1 ??

albo ktoś ma predyspozycje i jest ok , ale będzie mu ciężko i tyle :)

This post was edited by Carwer on Sep 22 2010 09:58am
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 22 2010 10:15am
imo zdanie na prawko to
50% umiejetnosci
25% farta
25% stres
jak cos z tych rzeczy nie gra to nie zdasz...

Edit:
i wcale to takie "kosmicznie" trudne nie jest, kwestia skila, farta i opanowania stresu ;) najlepiej poogladajcie sobie na Youtube jakas nauke jazdy, mozna sie dowartosciowac ;D

This post was edited by piterek131 on Sep 22 2010 10:18am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 22 2010 10:18am
dzieki bogu ze u mnie nie ma takich egzaminow na prawo jazdy jak w polsce.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 22 2010 10:25am
Quote (wojo07 @ 22 Sep 2010 16:12)
ja tam mam 2 kategorie : A i B, Nie wiem czy wy powariowaliscie z jakims patrzeniem w slupek i schematycznymi obrotami o 3/4 itp. Ja na egzaminie po prostu jechalem na wyczucie, patrzac w prawe lusterko i zerkajac za siebie. Zdalem bez problemu za 1 (A tez za 1)

edit/

ale to bylo prawie 3 lata temu :P moze cos sie teraz zmienilo


Ja jeździłem na łuku na zasadzie że coś tam 3 słupek, jeden obrót kierownicy. W sumie mógłbym na wyczucie, ale wolałem na pewniaka pojechać. Tak naprawdę to i tak życie weryfikuje wszystko, prędzej czy później będziesz musiał nauczyć się manewrować. ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465125Next
Add Reply New Topic New Poll