Quote (Gogetttaa @ Aug 11 2010 11:20pm)
a w jakim celu wybeirasz sie do warszawy
Jade do Warszawy z kumplami do kumpla, pozniej robimy sobie foteczki pod krzyzem, jemy sobie hamburgery w Mc Donald's, a wycieczke konczymy z dwiema paniamy, ktore stoja przy trasie w Nieporecie. Pozdrawiam.