d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev16162636465495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 4 2010 03:23pm
A tak wogole to na jakich bindach gracie, na domyslnych czy na qwerty aka grid?

Quote (tusiek @ 4 Aug 2010 23:20)
ta, wkurwić się idzie, a chciałem dzisiaj jeszcze coś pokosić w 1v1 : /


I jeszcze kurwa zamiast grac to mi debil karze rozgrywac placement mecze. :<

This post was edited by kuebk on Aug 4 2010 03:25pm
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 4 2010 03:24pm
Quote (kuebk @ 4 Aug 2010 23:23)
A tak wogole to na jakich bindach gracie, na domyslnych czy na qwerty aka grid?


domyslnych
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 4 2010 03:25pm
Jaja sobie robia. Czlowie przychodzi po robocie do domu, a nawet zagrac nie mozna...
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 4 2010 03:27pm
Jak zrobic screenshot'a? Bo mi caly czas robi czarny obraz. :(
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 4 2010 03:34pm
Quote (kuebk @ 4 Aug 2010 23:27)
Jak zrobic screenshot'a? Bo mi caly czas robi czarny obraz. :(


wchodzisz w C:/Uzytkownicy/<twoj user here>/Moje Dokumenty/StarCraft II/Accounts/costam/costam/Screenshots

tam ci sie wszystkie zapisuja, nie musisz z painta korzystac :)
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 4 2010 03:37pm


N1.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 4 2010 03:40pm
cos sie zwlilo wiec nie ma co tracic nerwow poki nie naprawia.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 4 2010 11:49pm
Code
Just a Scratch
Repair 1,000 life on allied structures in a single melee game.


Robiłem juz command center terranami przy wroga bazie i ja naprawialem i nadal nic :< zagralem 2v2 melee i niszczylem marinsami budenek wroga poczym go naprawialem :<
Member
Posts: 4,082
Joined: Feb 26 2007
Gold: 7,289.16
Aug 5 2010 05:02am
właśnie znalazłem w domu 40 € i myślę o kupnie starcrafta, tyle że :

wersji na battle.net nie kupie bo tam kosztuje bodajże 69€,

a po przeliczeniu na złotówki (1€~3,99) mam 160 zł, i co się okazuje? mam kasę na wersję pudełkową o_O

Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 05:07am
no to na co czekasz sultan ?
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465495Next
Add Reply New Topic New Poll