A tak wogole to na jakich bindach gracie, na domyslnych czy na qwerty aka grid?
Quote (tusiek @ 4 Aug 2010 23:20)
ta, wkurwić się idzie, a chciałem dzisiaj jeszcze coś pokosić w 1v1 : /
I jeszcze kurwa zamiast grac to mi debil karze rozgrywac placement mecze. :<
This post was edited by kuebk on Aug 4 2010 03:25pm