d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev16162636465717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 5 2010 11:08am
Quote (Axel_PL @ Sep 5 2010 04:34pm)
Skończyłem właśnie Melody of Oblivion i muszę wam powiedzieć iż jestem mile zaspokojony POLECAM  :thumbsup:  (nie zdziwiony bo to Gainaxu jest to musiało być dobre), jutro kończe He is my master

btw. macie dobrą alternatywe dla onemanga?


onemanga ^^? pierwsze slysze
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 5 2010 11:13am
Quote (marvolo @ 5 Sep 2010 18:08)
onemanga ^^? pierwsze slysze


chcialem to samo pytanie zadac ale pomyslalem ze bedzie spam lekki.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 5 2010 11:20am
Quote (colos @ Sep 5 2010 05:13pm)
chcialem to samo pytanie zadac ale pomyslalem ze bedzie spam lekki.


a z innej beczki dodam ze nie przypuszczalem iz High school of dead tak mnie zaicekawi :)

This post was edited by marvolo on Sep 5 2010 11:20am
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 5 2010 11:42am
Quote (marvolo @ 5 Sep 2010 18:20)
a z innej beczki dodam ze nie przypuszczalem iz High school of dead tak mnie zaicekawi :)


nom kox ,szkoda ze fairy tail w tej chwili nie ma 100 odc bo bym chetnie wiecej ogladnal a jak narazie to 44 i czekam na nowe
w sumie to czekam na nowe odcinki do:
kaicho wa maid-sama
bleach
naruto shippuuden
kuroshitsuji II
fairy tail
high school of the dead

troche tego jest,bym jeszcze cos ogladnal co dodaja na bierzaco zeby w tygodniu cos ogladac :)
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Sep 5 2010 11:52am
Quote (Axel_PL @ Sep 5 2010 04:34pm)
Skończyłem właśnie Melody of Oblivion i muszę wam powiedzieć iż jestem mile zaspokojony POLECAM  :thumbsup:  (nie zdziwiony bo to Gainaxu jest to musiało być dobre), jutro kończe He is my master

btw. macie dobrą alternatywe dla onemanga?


Axel sama : mangastream - jezeli szukasz bleacha naruto fairy tail itd czyli typowych shounenów tam to znajdziesz
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Sep 5 2010 12:02pm
Sorry ale ta strona jest biedna tam nic prawie nie ma, na OM było ponad 1000 mang...
/e aczkolwiek dziękuję za odp.

This post was edited by Axel_PL on Sep 5 2010 12:02pm
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 5 2010 12:03pm
moze dacie cos gdzie sa same ANIME typu bleach fairy tail i naruto ? ;d
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Sep 5 2010 12:06pm
Quote (colos @ Sep 5 2010 06:03pm)
moze dacie cos gdzie sa same ANIME typu bleach fairy tail i naruto ? ;d


edit : typu nie przeczytalem xd anime-online.info.pl


Axel co do twojego postu - juz nikt nie bedzie zamieszczal wiecej mang poniewaz OM dostało wpierdol z karami ( oficjalnie tego nie pisza)

This post was edited by toldi on Sep 5 2010 12:07pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 5 2010 12:06pm
Quote (colos @ Sep 5 2010 06:03pm)
moze dacie cos gdzie sa same ANIME typu bleach fairy tail i naruto ? ;d


Rouroni Kenshin 100epow dobre anime :P
Hunter x Hunter chyba 3 sezony sa ( kozackie anime jak dla mnie )
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Sep 5 2010 01:04pm
Pytanie, czy wszyscy tutaj ograniczają się tylko do Bleacha, Naruto, One-Piece'a? przecież to nie są anime/mangi pełną gębą...
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465717Next
Add Reply New Topic New Poll