☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev
1
61
62
63
64
65
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 48050
Replies: 2068
Track Topic
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#621
Oct 30 2010 07:47am
jest duzo fajny gier
fable iii
star wars fu 2
wychodza
black ops
acb
nfs hp
i pare innych w tym roku
rysiomator
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold
:
406.00
#622
Oct 30 2010 11:17am
Quote (rysiomator @ Oct 30 2010 09:05am)
potwierdzam Medala wczoraj troche ogralem <masa bledow> nie wiem czy mozna wymienic czy ta gra tak ma ;d goscie normalnie pojawiaja sie jakby mieli teleport w dupie <a to przeciez misja w awganistanie byla>:).Vanqushi fakt rozpierducha
ale TEN GOSCIU Z FAJKA NO ZENUA JAKBYM WIDZIAL 12 LATKOW Z PAPIEROSAMI DLUZSZE NIZ ONI SAMI HAHAHAHAHAHAH PALI NA STYL <mama idzie>Grafika w obydwoch grach srednia.
gralem 2 h w Medal of Honor w skali 10-10 daje jej 6
RamonVega
Member
Posts: 44
Joined: Oct 24 2010
Gold
:
2.00
#623
Oct 30 2010 11:23am
red dead redemption
UFC 2010
F1
Fifa 11
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#624
Oct 31 2010 02:41pm
Quote (RamonVega @ 30 Oct 2010 13:23)
red dead redemption
UFC 2010
F1
Fifa 11
ten nowy dodatek do rdr jest wyjefajny
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#625
Oct 31 2010 02:55pm
Quote (Patryk1991 @ 31 Oct 2010 22:41)
ten nowy dodatek do rdr jest wyjefajny
nie chwal bo mam slinke na nowe gry a nie moge kupic :<
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#626
Oct 31 2010 02:56pm
Quote (m4rc1n3k @ 31 Oct 2010 16:55)
nie chwal bo mam slinke na nowe gry a nie moge kupic :<
nie kupuje ajtocza tylko black ops zima jest to i tak ngdzie nie bedziesz wychodzil na tak dlugo
a fona jakiegos tam napewno masz
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#627
Oct 31 2010 03:45pm
Quote (Patryk1991 @ 31 Oct 2010 22:56)
nie kupuje ajtocza tylko black ops zima jest to i tak ngdzie nie bedziesz wychodzil na tak dlugo
a fona jakiegos tam napewno masz
juz mam ajtacza
a ty powiniens se laske znalesc
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#628
Oct 31 2010 03:52pm
Quote (m4rc1n3k @ 31 Oct 2010 17:45)
juz mam ajtacza
a ty powiniens se laske znalesc
nie mam czasu na laski
ktos musi plus jedynmkowac i zaraz siatka sie zaczyna
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#629
Oct 31 2010 04:01pm
Quote (Patryk1991 @ 31 Oct 2010 23:52)
nie mam czasu na laski
ktos musi plus jedynmkowac i zaraz siatka sie zaczyna
to dasz jej passy
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#630
Oct 31 2010 04:04pm
Quote (m4rc1n3k @ 31 Oct 2010 18:01)
to dasz jej passy
no moze masz racje ale i tak siatka sie zaczyna
chyba ze sie nie dostane to wtedy
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
61
62
63
64
65
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact