Quote (kostuch102 @ 25 Sep 2011 14:13)
ostatnio zrobiłem sobie dziare na nadgarstku. 3 Literki. smaruje kilka razy dziennie. Strupy odstają na ok 0.5mm. czy to normalne? są takie lekko popękane jakby...
normalne, czym smarujesz? alantan jakis?
nie zdapuj ich bo zrobia sie blizny, poczekaj az same zejda. nie wystawiaj reki na slonce, nie mocz woda, nie pij wiekszych ilosci alko przez najblizszy tydzien (mala dziara). kap sie z folia owinieta w miejscu tatuazu lub chowaj reke do reklamowki szczelnie zawiazanej.