d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1616263646598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Aug 4 2011 03:30pm
Quote (SeZoN @ 4 Aug 2011 21:04)
około 1,5 K na całą ręke :)


chyba kurwa długopisem :)
licz sobie w zależności od skomlikowania + twojej wytrzymałości na ból, od ramienia do łokcia z 3 sesje, no i od przedramienia do nadgarstka następne 3-4, w średnim studio po 600 pln za każdą.


Quote (Mefju @ 4 Aug 2011 20:58)
poleca ktos dobre studio w poznaniu?

jazz tattoo tylko i wyłącznie w Poznaniu.

This post was edited by heszu on Aug 4 2011 03:31pm
Member
Posts: 4,005
Joined: Mar 17 2005
Gold: 2.00
Warn: 10%
Aug 14 2011 04:09am


kosior? ;D
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 14 2011 04:16am
Quote (FeNiX[CK] @ 14 Aug 2011 12:09)
http://i52.tinypic.com/2dtyphd.jpg

kosior? ;D


O kurwa, nie lubię tatuaży, ale ten jest n1 :D
Member
Posts: 6,030
Joined: Mar 11 2008
Gold: 6.83
Sep 25 2011 06:13am
ostatnio zrobiłem sobie dziare na nadgarstku. 3 Literki. smaruje kilka razy dziennie. Strupy odstają na ok 0.5mm. czy to normalne? są takie lekko popękane jakby...
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 25 2011 06:25am
Quote (kostuch102 @ 25 Sep 2011 14:13)
ostatnio zrobiłem sobie dziare na nadgarstku. 3 Literki. smaruje kilka razy dziennie. Strupy odstają na ok 0.5mm. czy to normalne? są takie lekko popękane jakby...


normalne, czym smarujesz? alantan jakis?
nie zdapuj ich bo zrobia sie blizny, poczekaj az same zejda. nie wystawiaj reki na slonce, nie mocz woda, nie pij wiekszych ilosci alko przez najblizszy tydzien (mala dziara). kap sie z folia owinieta w miejscu tatuazu lub chowaj reke do reklamowki szczelnie zawiazanej.
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Oct 4 2011 12:45pm
ile by wyniósł czarnobiały ew jednokolorowy tatuaż na barkach i górnych częściach łopatek ?
Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Oct 4 2011 12:46pm
Quote (WolfxX @ 4 Oct 2011 19:45)
ile by wyniósł czarnobiały ew jednokolorowy tatuaż na barkach i górnych częściach łopatek ?


Dokładnie tyle ile powie ci tatuator w studio po dogadaniu wymiarów i stopnia skomplikowania projektu.
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Oct 4 2011 12:47pm
Quote (Xaud @ Oct 4 2011 06:46pm)
Dokładnie tyle ile powie ci tatuator w studio po dogadaniu wymiarów i stopnia skomplikowania projektu.


ale na oko? coś w stylu "coś jest pod skórą"
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 4 2011 03:18pm
jaki wzor? to ma byc pelny tatuaz czy z cieniami? obrazek/napis?
jesli cos z cieniami, gdzie troche trzeba jebac i ma wygladac to gdzies kolo tysiaca zabulisz.
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Oct 6 2011 08:06am
ide jutro jebnac napis na przedramieniu, 100zl wiec sie skusilem, czailem sie ze 2 lata juz :]
Go Back To Polska Topic List
Prev1616263646598Next
Add Reply New Topic New Poll