☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev
1
61
62
63
64
65
1383
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 196562
Replies: 13823
Track Topic
Nimf
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold
:
186.18
#621
Nov 5 2010 03:13pm
Quote (El_Mariaci @ Nov 5 2010 10:12pm)
wątpie, przecież to kupa kasy
dla Ciebie, studenta który żyje na parówkach to może i owszem.
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#622
Nov 5 2010 03:14pm
http://allegro.pl/counter-strike-cs-1-6-steam-klucz-8-gier-i1308062619.html
10 zł za cdkej.
El_Mariaci
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#623
Nov 5 2010 03:14pm
Quote (Nimf @ Nov 5 2010 11:13pm)
dla Ciebie, studenta który żyje na parówkach to może i owszem.
nie żyje na parówkach
DOBRA NIE ROBIE WAM JUŻ OFFTOPU
myl0rd
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold
:
21,979.00
#624
Nov 6 2010 10:06am
Ładnie grali z Navi, ale niestety znowu przegrali z WMF :/ Występ zaliczyłbym do udanych.
#625
Nov 7 2010 02:09pm
Inappropriate Post Content
umbrela
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#626
Nov 7 2010 02:12pm
Quote (galushg @ 4 Nov 2010 20:16)
Witam dziś zapraszam na serwer! o nazwie [N]ever [B]ack [D]own
-Nowy serwer
-TP
-Możliwość kupienia admina (za niewielka kwotę)
-Steam i NonSteam...
-Wkrótce powstanie klan
-Mili admini
-Miła atmosfera
-IP:188.165.224.136:27032
-ZAPRASZAM
To serwer mojego znajomego Chetnych zapraszam
można przeklinać ?
wilq1
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold
:
165.58
#627
Nov 7 2010 02:13pm
Muszę się pochwalić ze konto posiadam i jestem otwarty na współprace.
Skill niższy niż lamus.
Kaam
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold
:
0.00
#628
Nov 7 2010 02:26pm
Quote (csdig @ 5 Nov 2010 22:02)
Jest ktoś chętny na mixy ? Ofc takie 4fun aby przypomnieć sobie jak sie gra cóż długo nie grałem.
- Ja
- Nimf ( Puacze mi ze lami wiec <5> )
-
-
-
Możesz mnie dopisać.
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#629
Nov 7 2010 02:27pm
Quote (Kaam @ 7 Nov 2010 21:26)
Możesz mnie dopisać.
Jest ktoś chętny na mixy ? Ofc takie 4fun aby przypomnieć sobie jak sie gra cóż długo nie grałem.
- Ja
- Nimf ( Puacze mi ze lami wiec <5> )
- Kaam
-
-
umbrela
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#630
Nov 7 2010 02:32pm
o której ten mix i czy macie vt ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
61
62
63
64
65
1383
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact