Quote (zaki @ 22 Mar 2010 22:55)
do vexa leci z hraby
Hr's też lecą, ale od vexa szansa na wypadnięcie wyższej runy drastycznie maleje.
Quote (Sisio @ 22 Mar 2010 23:01)
Mi nigdy wiecej niz ist nie lecialo.
Dla mnie moje pytanie jest bardzo wazne, gdyz mam dylematy dotyczacy typu czarodziejki. Jesli z Hrabiny beda lecialy HR to zrobie soske lajt, a jesli nie to zrobie soske cold.
Drop wzrośnie 4-krotnie, ale Hr's i tak imo będą rzadko padać na Hrabinie, anyway warto na nią latać nie tylko ze względu na runy, ale też keye.

Quote (DnBBoY @ 22 Mar 2010 23:08)
ale to chyba jednorazowo jak zrobisz to bedziesz mogl wszystko od nowa porozdawac.. moge sie mylic
Nie mylisz się.
This post was edited by pawlosek on Mar 22 2010 03:09pm