d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev161626364651249Next
Add Reply New Topic New Poll
Mar 22 2010 03:02pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 22 2010 03:02pm
Quote (Sisio @ Mar 22 2010 09:01pm)
Mi nigdy wiecej niz ist nie lecialo.

Dla mnie moje pytanie jest bardzo wazne, gdyz mam dylematy dotyczacy typu czarodziejki. Jesli z Hrabiny beda lecialy HR to zrobie soske lajt, a jesli nie to zrobie soske cold.


zawsze przeciez mozesz sobie questa na restart statow zrobic.. podobno to ma byc w nowym patchu
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 22 2010 03:03pm
Quote (DnBBoY @ 22 Mar 2010 22:02)
zawsze przeciez mozesz sobie questa na restart statow zrobic.. podobno to ma byc w nowym patchu


musialby z 60 takich zrobic :D
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 22 2010 03:08pm
Quote (zaki @ Mar 22 2010 09:03pm)
musialby z 60 takich zrobic :D


ale to chyba jednorazowo jak zrobisz to bedziesz mogl wszystko od nowa porozdawac.. moge sie mylic
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 22 2010 03:09pm
Quote (zaki @ 22 Mar 2010 22:55)
do vexa leci z hraby



Hr's też lecą, ale od vexa szansa na wypadnięcie wyższej runy drastycznie maleje.

Quote (Sisio @ 22 Mar 2010 23:01)
Mi nigdy wiecej niz ist nie lecialo.

Dla mnie moje pytanie jest bardzo wazne, gdyz mam dylematy dotyczacy typu czarodziejki. Jesli z Hrabiny beda lecialy HR to zrobie soske lajt, a jesli nie to zrobie soske cold.


Drop wzrośnie 4-krotnie, ale Hr's i tak imo będą rzadko padać na Hrabinie, anyway warto na nią latać nie tylko ze względu na runy, ale też keye. :)

Quote (DnBBoY @ 22 Mar 2010 23:08)
ale to chyba jednorazowo jak zrobisz to bedziesz mogl wszystko od nowa porozdawac.. moge sie mylic


Nie mylisz się.

This post was edited by pawlosek on Mar 22 2010 03:09pm
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 22 2010 03:11pm
Quote (pawlosek @ Mar 22 2010 09:09pm)
Nie mylisz się.


no wiec to jest bardzo fajna opcja ;)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 22 2010 03:12pm
Quote (DnBBoY @ 22 Mar 2010 22:11)
no wiec to jest bardzo fajna opcja ;)


ciekawe na czym to bedzie polegalo, bo jezeli to bedzie banalne zadanie to lipa
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 22 2010 03:14pm
Quote (zaki @ Mar 22 2010 09:12pm)
ciekawe na czym to bedzie polegalo, bo jezeli to bedzie banalne zadanie to lipa


dlaczego lipa? w sumie to sie okaze jak to bedzie ;) poki co statuje z sosa fire/light
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 22 2010 03:17pm
Quote (DnBBoY @ 22 Mar 2010 22:14)
dlaczego lipa? w sumie to sie okaze jak to bedzie ;) poki co statuje z sosa fire/light


soso cold orb here :P

kurde oby ten reset nie byl w nocy :cry:
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 22 2010 03:20pm
Quote (zaki @ Mar 22 2010 09:17pm)
soso cold orb here :P

kurde oby ten reset nie byl w nocy  :cry:


licz sie na to ze bedzie kolo 20, ja juz wolne w srode sobie zalatwilem od szkoly ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev161626364651249Next
Add Reply New Topic New Poll