d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev16162636465205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Mar 24 2011 01:23pm
Quote (CoD_id @ 24 Mar 2011 13:46)
W nawałnicy mieczy ból i cierienie aż kipi z książki przecie...


Ale jednak nieustajace zagrozenie ze strony Chaosu, skavenow czy orkow, to zupelnie inny rodzaj chleba ;p
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 24 2011 01:28pm
Wlasnie czytam HP i zakon feniksa. Nie spodziewalem sie ale wciagnelo mnie troche :D
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 25 2011 03:08am
Quote (RoGh @ Mar 24 2011 07:23pm)
Ale jednak nieustajace zagrozenie ze strony Chaosu, skavenow czy orkow, to zupelnie inny rodzaj chleba ;p


Wiadomo, ja dzisiaj tak zatęskniłem troche za Drizztem / Entrerim ; (((((

Quote (cauchy @ Mar 24 2011 12:18pm)
no to wrzucmy reszte moze:
Winterfell
http://www.makinggameofthrones.com/storage/winterfell-2.jpg

Mur:
http://www.makinggameofthrones.com/storage/the-wall.jpg


winterfell male troche, ale i tak bardziej podoba mi sie niz krolewska przystan
anyway juz nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze bedzie epicko
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Mar 25 2011 03:26am
Quote (cauchy @ Mar 24 2011 03:41pm)
ja pierdole, zazdroszcze wam ilosci czasu ktory mozecie poswiecic na czytanie :<


nie jest tak rozowo, przez ostatni miesiac czytalem tylko sport na onecie ;)

poki co saga o ludziach lodu nie zachwyca, ale poczatki sa zazwyczaj ciezkie. na szczescie weekend sie zbliza to znajde troche wiecej czasu na romanse z ksiazka :)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 25 2011 07:38am
Ja 300 stron Wielkiego Polowania w miesiac, troche bieda ale to raczej przez to ze srednia ta ksiazka. Moze jeszcze bedzie lepiej.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 4 2011 12:12pm
przeczytałem wszystkie tomy "achaji" nareszcie
całkiem ciekawe chociaz w niektórych momentach poprostu nie mogłem czytac dalej, polecam
7+/10


Co polecacie teraz do czytania? zastanawiałem sie nad ta wasza uwielbiana saga piesni lodu i ognia? warto?

This post was edited by kacperq on Apr 4 2011 12:12pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 4 2011 12:16pm
Quote (kacperq @ 4 Apr 2011 19:12)
przeczytałem wszystkie tomy "achaji" nareszcie
całkiem ciekawe chociaz w niektórych momentach poprostu nie mogłem czytac dalej, polecam
7+/10


Co polecacie teraz do czytania? zastanawiałem sie nad ta wasza uwielbiana saga piesni  lodu i ognia? warto?


zdecydowanie warto. zwlaszcza ze za 2 tygodnie rusza serial
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 4 2011 12:18pm
Quote (cOr @ Apr 4 2011 06:16pm)
zdecydowanie warto. zwlaszcza ze za 2 tygodnie rusza serial


no to jutro ide wypozyczyc :hug:
3 tomy sa jak narazie tak?
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Apr 4 2011 12:19pm
Quote (kacperq @ 4 Apr 2011 20:12)
przeczytałem wszystkie tomy "achaji" nareszcie
całkiem ciekawe chociaz w niektórych momentach poprostu nie mogłem czytac dalej, polecam
7+/10


W jakim sensie nie mogles czytac dalej? Nuda czy cos innego?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 4 2011 12:20pm
Quote (kacperq @ 4 Apr 2011 19:18)
no to jutro ide wypozyczyc  :hug:
3 tomy sa jak narazie tak?


4 tomy w tym 2 podzielone na pól. tak wiec w sumie 6 ksiazek
Go Back To Polska Topic List
Prev16162636465205Next
Add Reply New Topic New Poll