Quote (RoGh @ Mar 24 2011 07:23pm)
Ale jednak nieustajace zagrozenie ze strony Chaosu, skavenow czy orkow, to zupelnie inny rodzaj chleba ;p
Wiadomo, ja dzisiaj tak zatęskniłem troche za Drizztem / Entrerim ; (((((
Quote (cauchy @ Mar 24 2011 12:18pm)
no to wrzucmy reszte moze:
Winterfell
http://www.makinggameofthrones.com/storage/winterfell-2.jpg
Mur:
http://www.makinggameofthrones.com/storage/the-wall.jpg
winterfell male troche, ale i tak bardziej podoba mi sie niz krolewska przystan
anyway juz nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze bedzie epicko