d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev1614615616617618635Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Jun 15 2011 04:39am
Quote (luksus @ 15 Jun 2011 11:49)
Przychodzi 3 kumpli do baru. Jeden bierze zywca, drugi tyskie, a trzeci cole.
-dlaczego wziales cole?
-jak wy nie kupujecie piwa to ja tez nie!


piękne :lol:
Member
Posts: 7,634
Joined: Mar 28 2010
Gold: 1.00
Jun 15 2011 05:23am
Quote (Ojczym @ Jun 15 2011 12:39pm)
piękne :lol:


:ph34r:
Member
Posts: 2,577
Joined: Jan 23 2009
Gold: 3,147.05
Jun 15 2011 12:47pm
Member
Posts: 5,744
Joined: Oct 18 2009
Gold: 2,367.50
Jun 15 2011 12:48pm
Quote (Kosior @ Jun 15 2011 08:47pm)
http://i.imgur.com/t9f9C.gif


za dużo filmów sie koleś naoglądał :)
Member
Posts: 5,558
Joined: May 22 2009
Gold: 500.00
Jun 15 2011 05:22pm
Chyba nieśmieszność, ale dobrze sparodiowana logika Beara Gryllsa.

Member
Posts: 16,387
Joined: Oct 23 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2011 10:38am




This post was edited by aowheadhunter on Jun 16 2011 10:41am
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jun 16 2011 10:45am
Czy mogę prosić o rękę pańskiej córki?
- A co, nie masz swojej - zażartował ojciec.
- Mam, ale już zmęczona - zażartował chłopak.

Idzie dwóch kolegów ulicą , nagle patrzą a przy śmietniku siedzi murzyn.
Jeden mówi do murzyna :
- Ej murzyn , pomachaj ręką !
Murzyn machnął ręką
-A teraz poruszaj nogą! - mówi drugi
Murzyn poruszał nogą.

Nagle jeden mówi do drugiego :
- Ty Władek patrz, ktoś dobrego murzyna wyjebał ..
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jun 16 2011 11:34am
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jun 17 2011 02:57am
Member
Posts: 3,256
Joined: Aug 10 2009
Gold: 3,256.00
Jun 17 2011 04:30am
Nie wiem, czy byuo



Zabawa w iraku.
Go Back To Polska Topic List
Prev1614615616617618635Next
Closed New Topic New Poll