d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1613614615616617672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,267
Joined: Nov 9 2009
Gold: 31,579.16
Dec 20 2014 06:52am
Quote (Grigo @ Dec 20 2014 11:39am)
Diso postacie na mida, muszą być mordercami i siać spustoszenie. Atm grywam tylko Zeusem, Shadow Demonem i kiedyś grałem DP.
e/ Shadow Shamanem też zagrałem.


nightstalker
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Dec 21 2014 05:32am


This post was edited by Republika on Dec 21 2014 05:32am
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 21 2014 05:35am
Quote (Grigo @ 20 Dec 2014 10:39)
Diso postacie na mida, muszą być mordercami i siać spustoszenie. Atm grywam tylko Zeusem, Shadow Demonem i kiedyś grałem DP.
e/ Shadow Shamanem też zagrałem.


Skywrath tez dobry na mida, pugna tez.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 21 2014 06:45am
Quote (ymp @ Dec 20 2014 02:52pm)
nightstalker


props

od siebie polecam Raijin Thunderkeg
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 21 2014 06:59am
Quote (Unsatiable @ 21 Dec 2014 13:45)
props

od siebie polecam Raijin Thunderkeg


Gralem wczoraj nsem i stwierdzam, ze dostal bardzo duzego buffa. Juz wczesniej byl dosyc rakowy, ale teraz to juz potrzeba duzej dawki chemioterapii na niego.
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 21 2014 10:17am
Quote (Grigo @ Dec 20 2014 10:39am)
Diso postacie na mida, muszą być mordercami i siać spustoszenie. Atm grywam tylko Zeusem, Shadow Demonem i kiedyś grałem DP.
e/ Shadow Shamanem też zagrałem.


Atropos i venomancer to najmocniejsze postacie na mida. Szczegolnie bane z maxowanym q powoduje ze ogrywasz przeciwnika na creepy i opuszcza linie. Dziala nawet na prosow - typy beda pisaly cala gre ze dobry skillbuild etc, a z 0-10 dmg nie powachaja kripuskow przez pierwsze 10 minut xD
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 21 2014 01:22pm
Quote (arnoldhytler @ 21 Dec 2014 17:17)
Atropos i venomancer to najmocniejsze postacie na mida. Szczegolnie bane z maxowanym q powoduje ze ogrywasz przeciwnika na creepy i opuszcza linie. Dziala nawet na prosow - typy beda pisaly cala gre ze dobry skillbuild etc, a z 0-10 dmg nie powachaja kripuskow przez pierwsze 10 minut xD


No wreszcie prawdziwy skurwysyn, o to mi chodziło, a kompletnie zapomniałem o tym hero. Zaraz przetestuję na midzie.
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 21 2014 01:28pm
Quote (Grigo @ 21 Dec 2014 20:22)
No wreszcie prawdziwy skurwysyn, o to mi chodziło, a kompletnie zapomniałem o tym hero. Zaraz przetestuję na midzie.


No bane i shadow shaman strasznie gniota na midzie.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 21 2014 01:42pm
Niestety nie było mi dane zagrać mida, bo jakiś kuriewski premade już porozdawał karty, ofc 10. minuta i cvzekam aż nas spushują, bo te kurewki tak sotro przejebały swoje linie :)))))))))))))))
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 21 2014 04:19pm
Quote (Grigo @ Dec 21 2014 08:42pm)
Niestety nie było mi dane zagrać mida, bo jakiś kuriewski premade już porozdawał karty, ofc 10. minuta i cvzekam aż nas spushują, bo te kurewki tak sotro przejebały swoje linie :)))))))))))))))


Klikaj na mida z miejsca. Skilluj q w q w q r w w e q r + + + + r + + + + + + e e e
Takim buildem nie da sie przegrac 1v1, chyba ze grasz vs zeus to maxuj W i + to zaklikasz frajera z reki.

Jesli jestes katem a nie warzywem to skladaj phase boots, soul ring, drumsy, necro3, shiva/ac/hot/bkb/linken/hex/dagger/forcestaff/eblade/dagon/rod of atos zaleznie od gry.
Bane ma zajebisty dmg z reki, wiec mozesz pohitowac nawet tankujac creepy + rzucic W na dokladke.

Opcja pod warzywa:
Mana boots, dagon, a reszta dowoln
Go Back To Polska Topic List
Prev1613614615616617672Next
Add Reply New Topic New Poll