d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1612613614615616672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Dec 19 2014 06:42am
Quote (arnoldhytler @ 19 Dec 2014 02:05)
gralem 1 gierke na 1 stronce w live games, kopalem roaming pudge przy publice rzedu 1k typow i mi wylaczyli gre rozumiesz?


volvo od zawsze tepilo gowna, nie wiem czego sie spodziewales
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Dec 19 2014 09:13am
Quote (Grigo @ Dec 19 2014 09:42am)
Nie XDDDDDDDDDDDDD tylko jest coś zjebane, bo i z bez tego nie działały na niego żadne eule czy frostbity. To samo było z tidehunterem, rzucam eula albo frostbite i nic się nie działo, a cooldown schodził...
e/ Grałem z kolegąco ma w dotę chyba 1500 gier i też mówił, że coś jest nie tak. Do tego podobno na forach w internecie ludzie się żalą na bugi, m.in. dotyczące slarka :)))))))))))))))))


najlepsze jest to ze tide i slark maja podobnie dzialajace spelle

ogolem jak rzucasz hexa na slarka ktory jest W TRAKCIE +0.5 SEC tego spella (chodzi mi o AOE animacje) to i tak zdejmie ci hexy itp

a z tidehunterem to jest tak ze on ma jakis tam threshold 550 dmg i np zebral na siebie 540 dmg i dostaje stuna ktory przebija mu te 550 dmg to nie dostaje stuna i idzie sobie dalej wiec poprostu moglo byc to szczescie

learn doto pls

This post was edited by Astav on Dec 19 2014 09:14am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 19 2014 09:18am
Quote (Astav @ 19 Dec 2014 16:13)
najlepsze jest to ze tide i slark maja podobnie dzialajace spelle

ogolem jak rzucasz hexa na slarka ktory jest W TRAKCIE +0.5 SEC tego spella  (chodzi mi o AOE animacje) to i tak zdejmie ci hexy itp

a z tidehunterem to jest tak ze on ma jakis tam threshold 550 dmg i np zebral na siebie 540 dmg i dostaje stuna ktory przebija mu te 550 dmg to nie dostaje stuna i idzie sobie dalej wiec poprostu moglo byc to szczescie

learn doto pls


Nie było Cię ze mną w grze, ale i tak wiesz lepiej :)
Dzisiaj kolejne gry i kolejne problemy z eulem, ale na pewno ja i inne osoby, które ze mną grały, są w błędzie. Tak samo ci wszyscy zakładający swoje tematy po forach doto po wprowadzeniu patcha :)
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Dec 19 2014 10:22am
Quote (Grigo @ Dec 19 2014 04:18pm)
Nie było Cię ze mną w grze, ale i tak wiesz lepiej :)
Dzisiaj kolejne gry i kolejne problemy z eulem, ale na pewno ja i inne osoby, które ze mną grały, są w błędzie. Tak samo ci wszyscy zakładający swoje tematy po forach doto po wprowadzeniu patcha :)


przejebalem wlasnie 200 postow na redicie, ostatni post byl sprzed 13 godzin nawet wzmianki nie ma :(
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 19 2014 11:09am
Quote (Astav @ 19 Dec 2014 17:22)
przejebalem wlasnie 200 postow na redicie, ostatni post byl sprzed 13 godzin nawet wzmianki nie ma :(


Nie wiem na jakich forach mój kumpel sprawdzał, ale o ile ja bym mógł pomylić działanie postaci z bugiem, to on na pewno nie - bo gra w dotę od lat, a sam anrzekał na to samo co ja zgłaszałem + dostawał od jakieś tam postaci silence i nie mógł napierdalać auto atakami. Do tego sami pisaliście o problemach z grami, więc coś musiało być na rzeczy. Dzisiaj mi się coś pobierało do doty, więc może jakieś hot fixy powprowadzali, nie wiem.
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Dec 19 2014 11:11am
Quote (Grigo @ Dec 19 2014 06:09pm)
Nie wiem na jakich forach mój kumpel sprawdzał, ale o ile ja bym mógł pomylić działanie postaci z bugiem, to on na pewno nie - bo gra w dotę od lat, a sam anrzekał na to samo co ja zgłaszałem + dostawał od jakieś tam postaci silence i nie mógł napierdalać auto atakami. Do tego sami pisaliście o problemach z grami, więc coś musiało być na rzeczy. Dzisiaj mi się coś pobierało do doty, więc może jakieś hot fixy powprowadzali, nie wiem.


nom teraz smiga jak ta lala i jest winter map

ale kurwa bloki lodu zeby robic sobie pomniki za 3 euro to jest kurwa rabunek w bialy dzien

This post was edited by Astav on Dec 19 2014 11:12am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Dec 19 2014 11:27am
Quote (Astav @ 19 Dec 2014 18:11)
nom teraz smiga jak ta lala i jest winter map

ale kurwa bloki lodu zeby robic sobie pomniki za 3 euro to jest kurwa rabunek w bialy dzien


i brak eventu :( dobrze, ze przestalem grac w to gowno dawno temu
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 19 2014 11:36am
Quote (Astav @ 19 Dec 2014 18:11)
nom teraz smiga jak ta lala i jest winter map

ale kurwa bloki lodu zeby robic sobie pomniki za 3 euro to jest kurwa rabunek w bialy dzien


A będą jakieś przeceny setów czy generalnie itemów na święta? Mam kilka euro za crap, który mi się posprzedawał i może bym sobie coś kupił dla mojej Liny :wub:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 20 2014 03:39am
Diso postacie na mida, muszą być mordercami i siać spustoszenie. Atm grywam tylko Zeusem, Shadow Demonem i kiedyś grałem DP.
e/ Shadow Shamanem też zagrałem.

This post was edited by Grigo on Dec 20 2014 03:39am
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 20 2014 05:47am
Quote (Grigo @ Dec 20 2014 10:39am)
Diso postacie na mida, muszą być mordercami i siać spustoszenie. Atm grywam tylko Zeusem, Shadow Demonem i kiedyś grałem DP.
e/ Shadow Shamanem też zagrałem.


storm lanya qop tech
Go Back To Polska Topic List
Prev1612613614615616672Next
Add Reply New Topic New Poll