Quote (Grigo @ Dec 19 2014 09:42am)
Nie XDDDDDDDDDDDDD tylko jest coś zjebane, bo i z bez tego nie działały na niego żadne eule czy frostbity. To samo było z tidehunterem, rzucam eula albo frostbite i nic się nie działo, a cooldown schodził...
e/ Grałem z kolegąco ma w dotę chyba 1500 gier i też mówił, że coś jest nie tak. Do tego podobno na forach w internecie ludzie się żalą na bugi, m.in. dotyczące slarka :)))))))))))))))))
najlepsze jest to ze tide i slark maja podobnie dzialajace spelle
ogolem jak rzucasz hexa na slarka ktory jest W TRAKCIE +0.5 SEC tego spella (chodzi mi o AOE animacje) to i tak zdejmie ci hexy itp
a z tidehunterem to jest tak ze on ma jakis tam threshold 550 dmg i np zebral na siebie 540 dmg i dostaje stuna ktory przebija mu te 550 dmg to nie dostaje stuna i idzie sobie dalej wiec poprostu moglo byc to szczescie
learn doto pls
This post was edited by Astav on Dec 19 2014 09:14am