d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1609610611612613672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 13 2014 04:20am
Iso jakieś pro tipy/ strategie, jak grać Shadow Demonem.
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 13 2014 04:24am
Quote (Grigo @ 13 Dec 2014 11:20)
Iso jakieś pro tipy/ strategie, jak grać Shadow Demonem.


Zamykasz typa w kulke i rzucasz amplify dmg tak zeby trafilo tylko jego, sama krawedzia AOE. Bo jak rzucisz na wiecej targetow to tylko jeden losowy z nich bedzie mial amp dmg. Oczywko starasz sie nastackowac jak najwiecej poisonow na przeciwnikach, a ulti na przeciwnego carry moze go bardzo mocno unieszkodliwic. No i mozesz swoich ratowac zamykaniem w kulce.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 13 2014 04:25am
Quote (TheFirstJesusKun @ 13 Dec 2014 11:24)
Zamykasz typa w kulke i rzucasz amplify dmg tak zeby trafilo tylko jego, sama krawedzia AOE. Bo jak rzucisz na wiecej targetow to tylko jeden losowy z nich bedzie mial amp dmg. Oczywko starasz sie nastackowac jak najwiecej poisonow na przeciwnikach, a ulti na przeciwnego carry moze go bardzo mocno unieszkodliwic. No i mozesz swoich ratowac zamykaniem w kulce.


Jak typ jest w kulce to mogę na niego rzucać amplify dmg i te poisony, czy trzeba czekać, aż wróci z tamtego wymiaru? :D

e/ i czy te iluzje automatycznie będą atakowały typa uprzednio zamkniętego w kulce, czy trzeba im każdorazowo wskazywać cel?

This post was edited by Grigo on Dec 13 2014 04:26am
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 13 2014 04:32am
Quote (Grigo @ 13 Dec 2014 11:25)
Jak typ jest w kulce to mogę na niego rzucać amplify dmg i te poisony, czy trzeba czekać, aż wróci z tamtego wymiaru? :D

e/ i czy te iluzje automatycznie będą atakowały typa uprzednio zamkniętego w kulce, czy trzeba im każdorazowo wskazywać cel?


Mozesz rzucac jak jest w kulce. Iluzje atakuja automatycznie typa z kulki, na 90%, bo nigdy nie zwracalem na to uwagi.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 13 2014 06:10am
Quote (TheFirstJesusKun @ 13 Dec 2014 11:32)
Mozesz rzucac jak jest w kulce. Iluzje atakuja automatycznie typa z kulki, na 90%, bo nigdy nie zwracalem na to uwagi.


a powinienem aktywować tego poisona z E, czy jak tego używać?
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 13 2014 06:15am
Quote (Grigo @ 13 Dec 2014 13:10)
a powinienem aktywować tego poisona z E, czy jak tego używać?


Jak nie aktywujesz to sam sie aktywuje po x sekundach. Generalnie poisonem najczesciej sie w early spamuje zeby nastackowac na low lvl rpzeciwnikach i potem sie ich latwo zabija, bo przy paru stackach to robi duzy dmg. Sam wybierasz czy chcesz tym ksowac czy uzywac wczesniej, zeby kts inny mial kille.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 15 2014 12:18pm
Podobno ktoś tutaj chciał mi dać itemy dla Liny!?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 15 2014 01:41pm
Nie da się zmusić do drużyny, żeby pójść razem i rozjebać raxy :(
http://www.dotabuff.com/matches/1093586718
Member
Posts: 22,296
Joined: Nov 9 2009
Gold: 18,064.16
Dec 15 2014 03:01pm
grajac dzis ability drafta chyba spotkalem mlodego :ph34r:
kolege rozlaczylo na minute wiec postanowilem zrobic mu kawal i zezarlem mu wszystkie tangosy + uzylem salva

ofensywa poszla ostra, ale nie we mnie tylko w koleszke z ktorym bylem w stacku :)

Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Dec 15 2014 03:02pm
dota synonimem guwna!!
Go Back To Polska Topic List
Prev1609610611612613672Next
Add Reply New Topic New Poll