Quote (TheFirstJesusKun @ 13 Dec 2014 11:24)
Zamykasz typa w kulke i rzucasz amplify dmg tak zeby trafilo tylko jego, sama krawedzia AOE. Bo jak rzucisz na wiecej targetow to tylko jeden losowy z nich bedzie mial amp dmg. Oczywko starasz sie nastackowac jak najwiecej poisonow na przeciwnikach, a ulti na przeciwnego carry moze go bardzo mocno unieszkodliwic. No i mozesz swoich ratowac zamykaniem w kulce.
Jak typ jest w kulce to mogę na niego rzucać amplify dmg i te poisony, czy trzeba czekać, aż wróci z tamtego wymiaru?

e/ i czy te iluzje automatycznie będą atakowały typa uprzednio zamkniętego w kulce, czy trzeba im każdorazowo wskazywać cel?
This post was edited by Grigo on Dec 13 2014 04:26am