Quote (Kupcia @ Jul 23 2023 01:08pm)
zawsze nienawidziłem te przeźroczyste talerze
no a obiad bardzo fajny ładny udany ci wyszedł cały ten, z mizerią :drool:
Dziś była fasolka szparagowa w bułce, kotlet z piersi kury i ziemniaczki
Napieklem chyba z 10 kotletów z piersi
