d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev16061626364496Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 20 2023 09:11am
aa takie buty,takie lepiej smakuje :)
brachol był nad morzem i dzban ryby przywiózł spocone jakieś w tych workach po 5h podróży w słońcu nawet nie ruszyłem przez folie xD
Banned
Posts: 2,057
Joined: Mar 5 2023
Gold: 45.69
Warn: 20%
Jul 20 2023 09:18am
Quote (colos @ Jul 20 2023 05:11pm)
aa takie buty,takie lepiej smakuje :)
brachol był nad morzem i dzban ryby przywiózł spocone jakieś w tych workach po 5h podróży w słońcu nawet nie ruszyłem przez folie xD


Te byly jakies dobre pachnialy super
Member
Posts: 10,800
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 20 2023 09:39am
ja indyk i ryz a potem zjem sobie 2 rogale z czekolado :) i moze cos jeszcze zobaczymy co zegar kaloryczny zapoda
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 21 2023 04:04am
pierożki z kapustą i grzybami robię :drool:
Member
Posts: 10,542
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 21 2023 04:43am
Picce zaraz będę jadł z picceri hat w Arkadii. Jak ktoś jest głodny, to zapraszam na kawalek. :wub:
Member
Posts: 10,800
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 23 2023 02:41am
nie wiem co dzis zjem ale podbijam ostatni niezamknięty wazny temat
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 23 2023 03:19am
serdelki w sosie musztardowym z ziemniaczkami i mizerią ;)
Member
Posts: 19,522
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Jul 23 2023 05:08am
Quote (Mis_Nom @ 20 Jul 2023 15:57)


zawsze nienawidziłem te przeźroczyste talerze
no a obiad bardzo fajny ładny udany ci wyszedł cały ten, z mizerią :drool:
Member
Posts: 10,800
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 23 2023 05:11am
Quote (Kupcia @ Jul 23 2023 01:08pm)
zawsze nienawidziłem te przeźroczyste talerze
no a obiad bardzo fajny ładny udany ci wyszedł cały ten, z mizerią :drool:



talerze tez cie nie lubiom
Member
Posts: 42,112
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 23 2023 05:15am
Quote (Kupcia @ Jul 23 2023 01:08pm)
zawsze nienawidziłem te przeźroczyste talerze
no a obiad bardzo fajny ładny udany ci wyszedł cały ten, z mizerią :drool:


Dziś była fasolka szparagowa w bułce, kotlet z piersi kury i ziemniaczki :drool:

Napieklem chyba z 10 kotletów z piersi :D
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364496Next
Add Reply New Topic New Poll