d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev16061626364120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 26 2015 08:48am
Quote (arnoldhytler @ Feb 26 2015 02:53pm)
Moge podjac bo wczoraj sprawdzilem maila, a tam beta jeszcze z zeszlego roku.

2 gry rozegralem i bez szalu, ale postacie > reszta lolow


mozemy cos buszlik pograc, daj bt
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 26 2015 08:54am
Quote (Xploosiv @ 26 Feb 2015 01:39)
męcik xddddddddddddd


ta postac serio tak nazwali, ja pierdole

This post was edited by Xploosiv on Feb 26 2015 08:54am
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2015 09:05am
mial ktos taki problem, ze nie widzi w grze znajomych z bnet?
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 26 2015 09:06am
Quote (Bart3k @ Feb 26 2015 04:05pm)
mial ktos taki problem, ze nie widzi w grze znajomych z bnet?


zalezy jak bardzo w grze
podczas meczu nie moge pisac do ludzi, ktorzy sa na innej grze @bnet jesli o to chodzi xd
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 26 2015 09:06am
Quote (WickedBlossom @ Feb 26 2015 05:06pm)
zalezy jak bardzo w grze
podczas meczu nie moge pisac do ludzi, ktorzy sa na innej grze @bnet jesli o to chodzi xd
dziwne

Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2015 09:07am
Quote (WickedBlossom @ Feb 26 2015 03:06pm)
zalezy jak bardzo w grze
podczas meczu nie moge pisac do ludzi, ktorzy sa na innej grze @bnet jesli o to chodzi xd


nie, po prostu chce z kumplem zagrac, na czacie na bnecie sie widzimy normalnie, a w grze jakbysmy sie nie mieli w znajomych
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 26 2015 09:12am
Quote (Bart3k @ Feb 26 2015 04:07pm)
nie, po prostu chce z kumplem zagrac, na czacie na bnecie sie widzimy normalnie, a w grze jakbysmy sie nie mieli w znajomych


jeden z was reinstall hots, pzdr
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 26 2015 09:24am
Quote (WickedBlossom @ 26 Feb 2015 16:12)
jeden z was reinstall hots, pzdr


niekoniecznie, pewnie jeden ma kąto na us, a drugi na eu

This post was edited by Xploosiv on Feb 26 2015 09:24am
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 26 2015 09:44am
Quote (WickedBlossom @ Feb 26 2015 03:48pm)
mozemy cos buszlik pograc, daj bt


Podaj swoj, jak wroce to dodam
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 26 2015 09:46am
Quote (arnoldhytler @ Feb 26 2015 04:44pm)
Podaj swoj, jak wroce to dodam


pm'ed
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364120Next
Add Reply New Topic New Poll