d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1606162636482Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 27 2014 01:58pm
Quote (Grigo @ Feb 27 2014 09:50pm)
Gra mi przestała crashować, nawet na lockerze :O
Warto kupoiwać premiuma? Dostanę na start tego dlc z assualtem?


dostaniesz second assault, z 12++ battlepackow, bedziesz mial priority przy dolaczaniu do serwera.
oplaca sie.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 27 2014 01:59pm
Quote (Unsatiable @ Feb 27 2014 09:58pm)
dostaniesz second assault, z 12++ battlepackow, bedziesz mial priority przy dolaczaniu do serwera.
oplaca sie.
Przedwczoraj ogarnalem ze mam ponad 30 packuw nieotwartych. :DD Oczywix co trzeci do jakies jebane kamuflaze. <_<

Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 27 2014 02:00pm
Quote (hehehehehe @ Feb 27 2014 09:59pm)
Przedwczoraj ogarnalem ze mam ponad 30 packuw nieotwartych. :DD Oczywix co trzeci do jakies jebane kamuflaze. <_<


lol, camo najleprze przeciez :s
ja sie najbardziej jaralem z paintow do karabinow/kamo dla zolnierzy/nozy
na 106 lvlu teraz w battlepacku 200% xp boost, 50% xp boost, 3x 25% boost ._.

This post was edited by Unsatiable on Feb 27 2014 02:01pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 27 2014 02:01pm
damn 130 zeta troche duzo
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 27 2014 05:51pm
Battlefield 4 - 64,50 zł
Battlefield 4: Cyfrowa Edycja Specjalna - 79,50 zł

http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/promocja-na-gry-z-serii-battlefield-mass-effect/
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 28 2014 05:39am
Quote (Patryk1991 @ 28 Feb 2014 00:51)
Battlefield 4 - 64,50 zł
Battlefield 4: Cyfrowa Edycja Specjalna - 79,50 zł

http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/promocja-na-gry-z-serii-battlefield-mass-effect/


mogliby zrobic promocje na premiuma
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 28 2014 12:07pm
Ktoś chętny pograć wieczorem?
i nie mam na myśli grania w tdm jak tu ktoś nieudolnie domniemywał.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 28 2014 12:11pm
Quote (Grigo @ Feb 28 2014 08:07pm)
Ktoś chętny pograć wieczorem?
i nie mam na myśli grania w tdm jak tu ktoś nieudolnie domniemywał.


ja za godzinke pewnie pogram. kup premium:P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 28 2014 12:16pm
Quote (Unsatiable @ 28 Feb 2014 19:11)
ja za godzinke pewnie pogram. kup premium:P


Myślę nad tym i myślę :P Nie wiem czy nie zakupię wieczorkiem i włączę ściąganie na noc ^_^
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 28 2014 02:21pm
Quote (Grigo @ Feb 28 2014 08:16pm)
Myślę nad tym i myślę :P Nie wiem czy nie zakupię wieczorkiem i włączę ściąganie na noc ^_^


nie ma co rozkminiac. 18.03 premiera naval strike dla premium i juz bedzie 25 map do ogrania.
gdzie jest twuj buk call of djuty
Go Back To Polska Topic List
Prev1606162636482Next
Add Reply New Topic New Poll