Quote (hehehehehe @ Feb 27 2014 09:59pm)
Przedwczoraj ogarnalem ze mam ponad 30 packuw nieotwartych. :DD Oczywix co trzeci do jakies jebane kamuflaze.

lol, camo najleprze przeciez :s
ja sie najbardziej jaralem z paintow do karabinow/kamo dla zolnierzy/nozy
na 106 lvlu teraz w battlepacku 200% xp boost, 50% xp boost, 3x 25% boost ._.
This post was edited by Unsatiable on Feb 27 2014 02:01pm