☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev
1
60
61
62
63
64
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 14863
Replies: 850
Track Topic
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#611
May 20 2013 06:24am
Quote (AsaroV @ 20 May 2013 14:22)
http://i.imgur.com/xXeNdOu.png
beka z ciebie typie
to jaka wg. ciebie jest różnica między open beta bez wipe a live wersją?
This post was edited by 1970 on May 20 2013 06:24am
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#612
May 20 2013 06:28am
Hver myli mnie z buszlikiem [*]
Hver
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold
:
730.21
#613
May 20 2013 06:30am
Quote (Unsatiable @ May 20 2013 12:28pm)
Hver myli mnie z buszlikiem [*]
h3h3, close enough
AsaroV
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,739.70
#614
May 20 2013 06:39am
Quote (1970 @ May 20 2013 02:24pm)
beka z ciebie typie
to jaka wg. ciebie jest różnica między open beta bez wipe a live wersją?
ołpen beta to ołpen beta :<
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#615
May 20 2013 06:51am
Quote (AsaroV @ 20 May 2013 14:39)
ołpen beta to ołpen beta :<
nie
OneMoreRep
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#616
May 20 2013 07:07am
nie zesrajcie sie wszyscy
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#617
May 20 2013 07:11am
Quote (OneMoreRep @ 20 May 2013 15:07)
nie zesrajcie sie wszyscy
nie pyskuj
Scarr
Member
Posts: 676
Joined: Feb 19 2008
Gold
:
2,249.60
#618
May 20 2013 10:00am
Ostatnio zacząłem grać, 27 TR. Jest jakaś gildia jspowa?
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#619
May 20 2013 10:19am
Quote (Scarr @ May 20 2013 05:00pm)
Ostatnio zacząłem grać, 27 TR. Jest jakaś gildia jspowa?
juz nie, bo jsp to same buraki co nie potrafia w jebanych pikselach sie nie zachowywac jakby mieli kutasy i sie fochaja wzajemnie
OneMoreRep
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#620
May 20 2013 10:24am
Quote (DrCox @ 20 May 2013 17:19)
juz nie, bo jsp to same buraki co nie potrafia w jebanych pikselach sie nie zachowywac jakby mieli kutasy i sie fochaja wzajemnie
sami jebani egoisci
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
60
61
62
63
64
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact