Quote (myr00n @ Dec 10 2012 05:39am)
Lol.
Dzisiaj zastalem moje konto zbanowane - chcialem sobie wejsc na konto, a okazalo sie, ze z niewiadomej przyczyny wylapalem banana 07.12 o.O Ostatni raz logowalem sie na godzinke 24.11.
W mailu pisze, ze to za uzywanie hackow - myslicie, ze jakis chinczyk wbil na moje konto? W diablo nic nie ruszone.
Tym razem mam czyste sumienie, wiec mam nadzieje, ze blizzard mnie odbanuje
to nie moja wina, pamietam ze podyslales mi passy do swojego konta

mnie ostatnio chinczycy spamuja na moj adres bnet, obawiam sie troche.