d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev16061626364412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 9 2012 10:39pm
Lol.
Dzisiaj zastalem moje konto zbanowane - chcialem sobie wejsc na konto zeby zobaczyc co tam slychac w 5.1, a okazalo sie, ze z niewiadomej przyczyny wylapalem banana 07.12 o.O Ostatni raz logowalem sie na godzinke 24.11.
W mailu pisze, ze to za uzywanie hackow - myslicie, ze jakis chinczyk wbil na moje konto? W diablo nic nie ruszone.
Tym razem mam czyste sumienie, wiec mam nadzieje, ze blizzard mnie odbanuje

This post was edited by myr00n on Dec 9 2012 10:48pm
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Dec 9 2012 10:42pm
Quote (myr00n @ Dec 10 2012 05:39am)
Lol.
Dzisiaj zastalem moje konto zbanowane - chcialem sobie wejsc na konto, a okazalo sie, ze z niewiadomej przyczyny wylapalem banana 07.12 o.O Ostatni raz logowalem sie na godzinke 24.11.
W mailu pisze, ze to za uzywanie hackow - myslicie, ze jakis chinczyk wbil na moje konto? W diablo nic nie ruszone.
Tym razem mam czyste sumienie, wiec mam nadzieje, ze blizzard mnie odbanuje


to nie moja wina, pamietam ze podyslales mi passy do swojego konta :D mnie ostatnio chinczycy spamuja na moj adres bnet, obawiam sie troche.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 9 2012 11:14pm
Quote (DzonyPe @ 10 Dec 2012 05:42)
to nie moja wina, pamietam ze podyslales mi passy do swojego konta :D mnie ostatnio chinczycy spamuja na moj adres bnet, obawiam sie troche.


Hm. Sprawdzalem i autentycznie od 24.11 sie nawet nie logowalem. Moze i dluzej nawet. W kazdym razie jakos 28.11 rozwalilem telefon z authem i robilem ticket, ale potem znioslem, bo odzyskalem przez sms. Gorzej jezeli blizz w jakis dziwny sposob wyczail, ze kiedys latalem na amfie do illidana. Z drugiej strony ban po miesiacu albo dluzej wydaje sie absurdalny
Member
Posts: 10,977
Joined: Aug 31 2007
Gold: 3,671.00
Dec 10 2012 01:19am
Quote (myr00n @ 10 Dec 2012 05:39)
Lol.
Dzisiaj zastalem moje konto zbanowane - chcialem sobie wejsc na konto zeby zobaczyc co tam slychac w 5.1, a okazalo sie, ze z niewiadomej przyczyny wylapalem banana 07.12 o.O Ostatni raz logowalem sie na godzinke 24.11.
W mailu pisze, ze to za uzywanie hackow - myslicie, ze jakis chinczyk wbil na moje konto? W diablo nic nie ruszone.
Tym razem mam czyste sumienie, wiec mam nadzieje, ze blizzard mnie odbanuje



Tym razem mam czyste sumienie, wiec mam nadzieje, ze blizzard mnie odbanuje

Tym razem mam czyste sumienie, wiec mam nadzieje, ze blizzard mnie odbanuje

Powodzenia! Wiara czyni cuda!
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Dec 10 2012 02:09am
Quote (myr00n @ Dec 10 2012 07:14am)
Hm. Sprawdzalem i autentycznie od 24.11 sie nawet nie logowalem. Moze i dluzej nawet. W kazdym razie jakos 28.11 rozwalilem telefon z authem i robilem ticket, ale potem znioslem, bo odzyskalem przez sms. Gorzej jezeli blizz w jakis dziwny sposob wyczail, ze kiedys latalem na amfie do illidana. Z drugiej strony ban po miesiacu albo dluzej wydaje sie absurdalny


amfa od pol roku ponad nie dziala ;)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 10 2012 03:20am
Quote (Latwiak @ 10 Dec 2012 09:09)
amfa od pol roku ponad nie dziala ;)


Ale tu mowa o innej wersji :+)

Btw:
Quote
Following a review of your case, I can confirm that the evidence presented was correct, and that the subsequent action taken was appropriate. Our decision in this matter stands, and will not be overturned.

Perm banned, nie wiem za co, lol :O
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Dec 10 2012 03:48am
Quote (myr00n @ Dec 10 2012 11:20am)
Ale tu mowa o innej wersji :+)

Btw:

Perm banned, nie wiem za co, lol :O


[*] volrath














kiedy nastepny mail ;D?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 10 2012 03:50am
Quote (Latwiak @ 10 Dec 2012 10:48)
[*] volrath














kiedy nastepny mail ;D?

Nie wiem, odechcialo mi sie placic za gre jak dostajesz banany na ryj nie grajac w nia.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 10 2012 03:51am
Quote (myr00n @ 10 Dec 2012 10:20)
Ale tu mowa o innej wersji :+)

Btw:

Perm banned, nie wiem za co, lol :O


Chca zebys kupil wiecej kopii Diabelka :D DOJEB IM
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 10 2012 05:53am
Quote (myr00n @ 10 Dec 2012 11:50)
Nie wiem, odechcialo mi sie placic za gre jak dostajesz banany na ryj nie grajac w nia.


U mnie podziałało zgłoszenie kradzieży konta z innego ip i zmiana hasła
Przyszło, że zmiana z bana na 72 h susp
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364412Next
Add Reply New Topic New Poll