Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 13:27)
ehh rip 60(10). Livebox mi sie zaczął aktualizowac w a3 inferno.
Połączcie się ze mną w bólu i udzielcie duchowego wsparcia przy tworzeniu kolejnej postaci.
Łącze sie z Tobą w bólu moj barb przybil takze gwoździa , się zachcialo solować na mp10 ^^
Także mam tyle kozackich postaci co Ty O_oo , dzisiaj znowu zaczne cos ciupać
