d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev16061626364116Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 24 2012 06:44am
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 14:07)
Nah, wszyscy tańczą, skaczą i śpiewają.

To nie koniec, to początek!


OŁŁŁŁ YEA


fake e: motywuje sie do robienia nowego champa


i prawidlowo :)
trzeba byc twardym nie miętkim ^^
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Nov 24 2012 11:09am


Jako, że sprzedałem za gruby hajs, to też się pochwalę ;). Dziś dobrze sypie.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 24 2012 11:19am
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 13:07)
Nah, wszyscy tańczą, skaczą i śpiewają.

To nie koniec, to początek!


OŁŁŁŁ YEA


fake e: motywuje sie do robienia nowego champa


że wam się tak chce. nie chce mi się grać na sc a jakbym miał paść na hc i od nowa.
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Nov 24 2012 11:24am
Quote (eGzO_o @ Nov 24 2012 06:09pm)
http://i50.tinypic.com/2edqlhc.jpg

Jako, że sprzedałem za gruby hajs, to też się pochwalę ;). Dziś dobrze sypie.


Bardzo dobra jakość zdjęcia, czyżby robione telefonem/aparatem fotograficznym?
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Nov 24 2012 11:56am
Quote (K4ktu5 @ 24 Nov 2012 18:24)
Bardzo dobra jakość zdjęcia, czyżby robione telefonem/aparatem fotograficznym?


kolanem, gram w oknie, a robiłem też inne rzeczy, stąd po zrobieniu screena i wycięciu kawałka wyszła taka jakość;/.



;)
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Nov 24 2012 12:16pm
Quote (Xasthur @ 23 Nov 2012 20:48)
Poważnie pytasz? Wstyd!


jaki wstyd? nie kojarze i huj :mad: proszę mnie w tej chwili oświecić!
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 26 2012 06:03am
Quote (iRetwe @ 24 Nov 2012 13:27)
ehh rip 60(10). Livebox mi sie zaczął aktualizowac w a3 inferno.


Połączcie się ze mną w bólu i udzielcie duchowego wsparcia przy tworzeniu kolejnej postaci.


Łącze sie z Tobą w bólu moj barb przybil takze gwoździa , się zachcialo solować na mp10 ^^

Także mam tyle kozackich postaci co Ty O_oo , dzisiaj znowu zaczne cos ciupać :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 26 2012 06:05am
Quote (HavinGSeX @ 26 Nov 2012 14:03)
Łącze sie z Tobą w bólu moj barb przybil takze gwoździa , się zachcialo solować na mp10 ^^

Także mam tyle kozackich postaci co Ty O_oo , dzisiaj znowu zaczne cos ciupać :P


znowu zdechles? :o
:wallbash:
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 26 2012 06:06am
a mój potężny barb zaczyna właśnie koszmar ;o
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 26 2012 06:06am
Quote (miton84 @ 26 Nov 2012 14:05)
znowu zdechles? :o
:wallbash:


Jak to znowu ^^ Dopiero ;] Juz pomału zaczynam to olewać ^ ^
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364116Next
Add Reply New Topic New Poll