Quote (imnoise @ Nov 1 2011 11:25am)
ale mam ogladania dzisiaj - dexter, walking dead i homeland.
i House'a panie Jakubie

Quote (TheMrJohnnyp @ Nov 1 2011 11:30am)
ja jebie, to ja tez zaraz house sciagam, problem w tym ze nie mam nic do zarcia. Zapomnialem zakupow zrobic, ide szukac resztek na osiedlu. Haha. Zabka pewnie otwarta, kupie jakies lol zupki knorra.
<5> ; D
This post was edited by krss on Nov 1 2011 04:31am