d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev160616263641961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 1 2011 03:12am
Quote (TheMrJohnnyp @ 1 Nov 2011 11:06)
mi niestety zaden inny odtwarzacz nie dziala na 7 poprawnie. Przynajmniej nie te ktore probowalem.


tylko Bestplayer
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 1 2011 03:12am
Quote (TheMrJohnnyp @ 1 Nov 2011 11:06)
mi niestety zaden inny odtwarzacz nie dziala na 7 poprawnie. Przynajmniej nie te ktore probowalem.


GOM Player B)
Member
Posts: 80
Joined: Oct 31 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 1 2011 03:18am
mi wszystko na quicktime dziala b)

Trzeba zaraz ustawic sciaganie nowego house
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 1 2011 03:19am
Quote (iPhone_4S_16gb @ 1 Nov 2011 11:18)
mi wszystko  na quicktime dziala b)

Trzeba zaraz ustawic sciaganie nowego house


Spoko odcinek, powoli wraca do normy wszystko :<
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 1 2011 03:25am
ale mam ogladania dzisiaj - dexter, walking dead i homeland.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 1 2011 03:30am
Quote (imnoise @ Nov 1 2011 10:25am)
ale mam ogladania dzisiaj - dexter, walking dead i homeland.


ja jebie, to ja tez zaraz house sciagam, problem w tym ze nie mam nic do zarcia. Zapomnialem zakupow zrobic, ide szukac resztek na osiedlu. Haha. Zabka pewnie otwarta, kupie jakies lol zupki knorra.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 1 2011 04:31am
Quote (imnoise @ Nov 1 2011 11:25am)
ale mam ogladania dzisiaj - dexter, walking dead i homeland.


i House'a panie Jakubie :angry:

Quote (TheMrJohnnyp @ Nov 1 2011 11:30am)
ja jebie, to ja tez zaraz house sciagam, problem w tym ze nie mam nic do zarcia. Zapomnialem zakupow zrobic, ide szukac resztek na osiedlu. Haha. Zabka pewnie otwarta, kupie jakies lol zupki knorra.


<5> ; D

This post was edited by krss on Nov 1 2011 04:31am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 1 2011 04:41am
Quote (krss @ 1 Nov 2011 12:31)
i House'a panie Jakubie :angry:



<5> ; D



house to guwno, nienawidze seriali o szpitalach.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 1 2011 05:01am
Quote (imnoise @ Nov 1 2011 11:41am)
house to guwno, nienawidze seriali o szpitalach.


mozesz nie lubic ale z tego co kojarze to jest to najczesciej nagradzany serial wiec jest dobry, przynajmniej podoba sie ludziom.
Member
Posts: 530
Joined: Oct 8 2008
Gold: 3.05
Nov 1 2011 07:54am
Najlepszy jest Psych
ten sezon to absolutna epickosc
Go Back To Polska Topic List
Prev160616263641961Next
Add Reply New Topic New Poll