d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev16061626364805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 19 2011 05:35am
Quote (VolveR @ Apr 18 2011 11:06pm)
Zdenerwowałem się. 3 gry pod rząd SU-76 i padam na 1-2 hity. Ten armor to chyba z papieru jest. A i pierdolnięcia wcale nie ma tak dobrego, mimo najdroższego działa.
Te TD to jakaś pomyłka chyba. Przynajmniej te low tier.


właśnie te low tiery dobrze zbalansowane są, później się zaczyna chujnia straszna, mam nadzieję, że się znów wyrówna za 1-2 tiery
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 19 2011 05:40am
Quote (Yugi @ 18 Apr 2011 23:21)
założyłem na su-85 to działko 122 i zadałem mu 8% z bliska w bok, no to chyba coś nie tak...


Jak masz kurwa penetracje 61mm to się nie dziw, że chuja robisz, a do tego pociski HE. Pewnie zobaczyłeś o 450dmg to będę rozkurwiał ^_^
107mm > 167mm penetracji z AP i 54mm penetracji z HE :D 300 dmg z AP i 360 dmg z HE

Więc to, że czytałeś chujowo dane działa to już nie mój problem :D Nie zdziw się jak kiedyś padniesz od SU85 lub KV z działem 107mm ;)
Większość low tierów mają na hita dosłownie.

This post was edited by Phrarr on Apr 19 2011 05:41am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 19 2011 05:43am
Quote (Phrarr @ 19 Apr 2011 11:40)
Jak masz kurwa penetracje 61mm to się nie dziw, że chuja robisz, a do tego pociski HE. Pewnie zobaczyłeś o 450dmg to będę rozkurwiał ^_^
107mm > 167mm penetracji z AP i 54mm penetracji z HE :D 300 dmg z  AP i 360 dmg z HE

Więc to, że czytałeś chujowo dane działa to już nie mój problem :D Nie zdziw się jak kiedyś padniesz od SU85 lub KV z działem 107mm ;)
Większość low tierów mają na hita dosłownie.


Czyli patrzec na rozmiar dziala?
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 19 2011 05:59am
Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 13:43)
Czyli patrzec na rozmiar dziala?


NIE!
Patrz na penetrację głównie. Co mi z działa z dmg 99999999999 jeśli penetracja to 1?
Głównie się patrzy na penetracje, a potem na dmg i celność. Chyba, że ktoś jest snajperem to , penetracja i celność, a potem RoF i dmg.

This post was edited by Phrarr on Apr 19 2011 06:00am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 06:02am
Quote (Phrarr @ 19 Apr 2011 13:59)
NIE!
Patrz na penetrację głównie. Co mi z działa z dmg 99999999999 jeśli penetracja to 1?
Głównie się patrzy na penetracje, a potem na dmg i celność. Chyba, że ktoś jest snajperem to , penetracja i celność, a potem RoF i dmg.


no nie wiem
jak mialem dzialko 57mm z najwieksza penetracja jaka byla dostepna to nic innym nie robilem
a kupilem dzialo 85mm ktore mialo mniejsza penetracje ale juz zaczalem dmg jakis zadawac...

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 19 2011 06:02am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 19 2011 06:04am
Quote (Phrarr @ 19 Apr 2011 11:59)
NIE!
Patrz na penetrację głównie. Co mi z działa z dmg 99999999999 jeśli penetracja to 1?
Głównie się patrzy na penetracje, a potem na dmg i celność. Chyba, że ktoś jest snajperem to celność i RoF.


aha, a co daje radio ( modul przy badaniu ), wieksze pole widzenia )( rażenia ) ??
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 06:06am
Quote (Wujekmisza @ 19 Apr 2011 14:04)
aha, a co daje radio ( modul przy badaniu ), wieksze pole widzenia )( rażenia ) ??

no kuchwa jak mozna nie wiedziec do czego jest radio?

do porozumiewania sie z innymi -_-
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 19 2011 06:10am
Przeglądałem sobie dzisiaj jakieś pismo o militariach i czołgach i przeraziło mnie to, że wszystkie nazwy były mi znane z wot ; d. Nawet był jakiś artykuł o Prieście, Wespe, Kw-2, t-28 i t34 : D.
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Apr 19 2011 06:14am
Quote (xxxRedxxx @ 19 Apr 2011 14:10)
Przeglądałem sobie dzisiaj jakieś pismo o militariach i czołgach i przeraziło mnie to, że wszystkie nazwy były mi znane z wot ; d. Nawet był jakiś artykuł o Prieście, Wespe, Kw-2, t-28 i t34 : D.
nerd

Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 19 2011 06:14am
Quote (jodum @ 19 Apr 2011 14:14)
psajdak


lepiej to edytnij bo cie ktos zareportuje i 10% bedzie
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364805Next
Add Reply New Topic New Poll