Quote (Saygon @ 9 May 2011 14:47)
Jestem jedyna osoba, ktorej forum wciaz nie dziala? A balans jest dosyc dobry.
Kliknij w odnośnik do tematu z patch discussion i przeglądaj forum dopiero. Bezpośredni link nie działa.
Quote (Saygon @ 9 May 2011 14:47)
Jestem jedyna osoba, ktorej forum wciaz nie dziala? A balans jest dosyc dobry.
Silhouette pozdrawia.
This post was edited by Peu on May 9 2011 07:35am