d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1606162636483Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Apr 12 2013 01:42pm
ja jebie kiedys postowalem plecy, klate, brzuch ...i nawet kutasa na konkurencyjnym forum.
nie cce mi sie robic nowej foty...
ale moze jak bede mial faze + dobre swiatlo to pierdolne jakas focice
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 12 2013 01:43pm
Quote (mysz15 @ 12 Apr 2013 20:42)
ja jebie kiedys postowalem plecy, klate, brzuch ...i nawet kutasa na konkurencyjnym forum.
nie cce mi sie robic nowej foty...
ale moze jak bede mial faze + dobre swiatlo to pierdolne jakas focice


To wklej tamte.
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Apr 12 2013 01:46pm
Quote (zYwi3c @ 12 Apr 2013 20:43)
To wklej tamte.


probuje znalesc wlasnie bo mialem formata i jak znajde linki z uploadem na konkurencyjnym to zapodam
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Apr 19 2013 10:03am
a ja sie pochwale swoimi zajebistymi statsami:

dzisiaj bylem u dietetyka i ta wizyta tylko upewnila mnie w przekonaniu, ze jestem znacznie bardziej rozwieniety niz wiekszosc ludzkiego plebsu:

-Otoz na mase mojego ciała sklada sie tylko 6% tłuszczu przy normie, która w m--im wieku zaczyna się od 11%
-w skali 1-10 "oponkowości" czyli nagromadzeniu tłuszczu w pasie aka mięsień piwny miałem 1 - czyli the best
-na 9 rodzajów męskiiej budowy ciała sklasyfikowano mnie na 8, której nazwa i opis przedstawia się tak:
8. Sylwetka szczupła/muskularna (atletyczna) - charakteryzuje sie niską masą tłuszczową przy jednoczesnej ponadprzeciętnej masie mięśniowej
podczas gdy 9 - to typowy kaban, a wszystkie inne to randomowe spaślaki ii flaki.


co wy na to komputerowe grubery z zanikiem mięśni?:)
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Apr 19 2013 10:07am
Quote (mysz15 @ Apr 12 2013 08:28pm)
a ja sie pochwale swoimi zajebistymi statsami:

dzisiaj bylem u dietetyka i ta wizyta tylko upewnila mnie w przekonaniu, ze jestem znacznie bardziej rozwieniety niz wiekszosc ludzkiego plebsu:

-Otoz na mase mojego ciała sklada  sie  tylko 6% tłuszczu przy normie, która w m--im wieku zaczyna się od 11% B)
-w skali 1-10 "oponkowości" czyli nagromadzeniu tłuszczu w pasie aka mięsień piwny miałem 1 - czyli the best B)
-na 9 rodzajów męskiiej budowy ciała sklasyfikowano mnie na 8, której nazwa i opis przedstawia się tak:
8. Sylwetka szczupła/muskularna (atletyczna) - charakteryzuje sie niską masą tłuszczową przy jednoczesnej ponadprzeciętnej masie mięśniowej B)
podczas gdy 9 - to typowy kaban, a wszystkie inne to randomowe spaślaki ii flaki.


co wy na to komputerowe  grubery z zanikiem mięśni?:)


czyli jestes jednostrzalowym wieszakiem bez miesni i masy?
Member
Posts: 32,589
Joined: Jan 4 2010
Gold: 3,765.00
Apr 19 2013 10:35am
ja kupił tero laptopa asus g75vw
ale maszyna gram tero w Farming Simulator 2013
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 30 2013 11:58am
moj ostatni nabytek:

Wygladaja tak samo, z tym, ze bez polaryzacji, bo w optyku nie mieli, a byly znizki. Zaplacilem 360zl, oto jak sie prezentuja na mojej pieknej twarzy


Member
Posts: 20,342
Joined: Mar 20 2005
Gold: 3,000.05
Apr 30 2013 12:13pm
130kg na klate przy 82kg wagi,na plaze jak znalazl!
Member
Posts: 9,486
Joined: Apr 20 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 30 2013 12:14pm
do pracy ide 4 min piechota yeaaah
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 30 2013 12:15pm
Quote (hoolz @ 30 Apr 2013 20:13)
130kg na klate przy 82kg wagi,na plaze jak znalazl!


130 to ja nosem wciagam
Go Back To Polska Topic List
Prev1606162636483Next
Add Reply New Topic New Poll