d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev16061626364875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,361
Joined: Apr 14 2007
Gold: 515.00
Aug 30 2011 08:31am
DDR'y do laptopa . Żeby mi Diabeł 2 dobrze śmigał ;)

Do hp mini 210 2100 .
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 30 2011 08:32am
Quote (eGzO_o @ 28 Aug 2011 20:21)


doloz niecale 400zl kup acera z gt540m, i3 na sandy bridge i 6-8gb ramu.

This post was edited by Promote on Aug 30 2011 08:32am
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Aug 30 2011 08:33am
Quote (yamakuzo @ Aug 30 2011 04:31pm)
DDR'y do laptopa . Żeby mi Diabeł 2 dobrze śmigał ;)

Do hp mini 210 2100 .


fakt to do lapka jest :P
moj fail
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Sep 10 2011 04:27am
1.
Procesor: Intel Core i5 2500K 4x3.30 GHz BOX (LGA1155, 6MB, HD3000, 95W)
szt.: w.brutto:
2.
Wentylator: BOX (komplet z procesorem) Inny/a
3.
Płyta główna: Asrock P67 Pro3 (B3), P67, DDR3, SATA3, USB 3.0, RAID, GBLAN, ATX, LGA1155
szt.: w.brutto:
4.
Napęd FDD: Brak - Wybierz
5.
Pamięci: DDR3 8GB 1600MHz Kingston HyperX (2x4GB, DualDDR, CL9) Grey Series
szt.: w.brutto:
6.
Dysk twardy: Seagate Barracuda 7200.12 1TB, SATA-III, 32MB cache
szt.: w.brutto:
7.
Nagrywarka: Brak - Wybierz
8.
Karta dźwięk.: Realtek ALC892 (zintegrowany/a) Inny/a
9.
Karta sieciowa: 10/100/1000 Mbit/s (zintegrowany/a) Inny/a
10.
Karta graficzna:
Radeon HD6790 Vertex3D 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E
szt.: w.brutto:
11.
Obudowa:
iBOX Fornax 5003 mATX (bez zasilacza)
szt.: w.brutto:
12.
Monitor:
Brak - Wybierz
13.
Klawiatura:
Brak - Wybierz
14.
Mysz:
Brak - Wybierz
15.
System oper.: Microsoft Windows 7 Home Premium 64Bit PL OEM
szt.: w.brutto:
16.
Drukarka.: Brak - Wybierz
17.
Głosniki.: Brak - Wybierz
18.
Inne dodatki:
Zasilacz do obudowy ATX 500W ModeCom Premium 500 Pro (Fan 120mm, PFC)
szt.: w.brutto:


złożyłem taki sprzecik co o tym sadzicie?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 10 2011 04:29am
1 ram wez najtansze good ramy ;] nie patrz na mhz
2 obudowa brutusa 410 chyba bo ci sie wszystko w no namie ugotuje
3. dysk jakiś F3 bym brał ;]
a i zasilacz ? CO TO KURWA MA BYC ? chyba żartujesz z nim ?
a i skad ceny sklep ?
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Sep 10 2011 04:45am
Quote (l1pa @ Sep 10 2011 11:29am)
1 ram wez najtansze good ramy ;] nie patrz na mhz
2 obudowa brutusa 410 chyba bo ci sie wszystko w no namie ugotuje
3. dysk jakiś F3 bym brał ;]
a i zasilacz ? CO TO KURWA MA BYC ? chyba żartujesz z nim ?
a i skad ceny sklep ?


obudowa tam chuj, dołoży went, albo zdejmie obudowę i będzie (zawsze tak robie)
Dysk twardy tylko i wyłącznie WD, reszta to szmelc. Seagate tak się skurwił ostatnio, że szkoda gadać.
Zasilacz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Chieftec to raz, dwa moc do takiej machiny daj 750W imho
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Sep 10 2011 06:30am
dobra pare zmian a teraz jak?

1.
Procesor: Intel Core i5 2500K 4x3.30 GHz BOX (LGA1155, 6MB, HD3000, 95W)
szt.: 1 w.brutto:
2.
Wentylator: BOX (komplet z procesorem)
3.
Płyta główna: Gigabyte GA-P67A-D3, P67, DDR3, SATA3, USB 3.0, RAID, GBLAN, ATX, LGA1155
szt.: 1 w.brutto:
4.
Napęd FDD: Nie wybrano produktu
5.
Pamięci: DDR3 8GB 1333MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x4GB, DualDDR, CL9)
szt.: 1 w.brutto:
6.
Dysk twardy: WD 500GB, SATA-III, 16MB (WD5000AAKX) Caviar Blue
szt.: 1 w.brutto:
7.
Nagrywarka: Nie wybrano produktu
8.
Karta dźwięk.: Realtek ALC889 (zintegrowany/a)
9.
Karta sieciowa: Tak (zintegrowany/a)
10.
Karta graficzna:
Radeon HD6850 Asus DirectCU 1024MB GDDR5, DP, HDMI, 2xDVI, PCI-E
szt.: 1 w.brutto:
11.
Obudowa:
SilentiumPC Brutus 410 Pure Black (bez zasilacza)
szt.: 1 w.brutto:
12.
Monitor:
Nie wybrano produktu
13.
Klawiatura:
Nie wybrano produktu
14.
Mysz:
Nie wybrano produktu
15.
System oper.: Nie wybrano produktu
16.
Drukarka.: Nie wybrano produktu
17.
Głosniki.: Nie wybrano produktu
18.
Inne dodatki:
Microsoft Windows 7 Home Premium 64Bit PL OEM
szt.: 1 w.brutto:
19.
Inne dodatki:
Zasilacz do obudowy ATX 500W OCZ ModXStream Pro SLI (Fan 135mm, PFC)
szt.: 1 w.brutto:

Razem brutto:

2713 zl
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 10 2011 06:37am
juz lepiej :D
ale płyte głowna mogłeś asrocka zostawić ;]
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Sep 10 2011 06:38am
radeona bym brał innego, obudowe inną ( tez ma wpływ na temperature kompa ), inne ramy ( jak juz placic za dobre to tez ktore są wydajne w testach a nie jakieś gówno ), dysk 1tb samsunga chyba ze zalezy ci w tym elemencie na firmie a nie miejscu ( roznicy nie odczujesz , chyba ze codziennie kopiujesz 1000plikow na kompa bo tak to kolejkowanie danych itp to wszystkie dyski nowe samsunga mają i cache 16mb )
a procka jak bierzesz to z tą nową technologią ( co przerzuca mhz z nieuzywanych rdzeni na te ktorych uzywasz w sposob wydajniejszy niz byl do tej pory )
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 10 2011 06:41am
Quote (Lewo @ Sep 10 2011 01:38pm)
radeona bym brał innego, obudowe inną ( tez ma wpływ na temperature kompa ), inne ramy ( jak juz placic za dobre to tez ktore są wydajne w testach a nie jakieś gówno ), dysk 1tb samsunga chyba ze zalezy ci w tym elemencie na firmie a nie miejscu ( roznicy nie odczujesz , chyba ze codziennie kopiujesz 1000plikow na kompa bo tak to kolejkowanie danych itp to wszystkie dyski nowe samsunga mają i cache 16mb )
a procka jak bierzesz to z tą nową technologią ( co przerzuca mhz z nieuzywanych rdzeni na te ktorych uzywasz w sposob wydajniejszy niz byl do tej pory )


obudowa jest dobra :]
ramy szybkość nie ma wpływu jeśli sie łączy z nowymi i5 SB prawie znikoma różnica, dlatego najlepsze sa najtansze good ramy 1333 :]
co do grafiki t osie nie zgodze asus ma dobre chłodzenie i wykonanie
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364875Next
Add Reply New Topic New Poll