d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev16061626364966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,742
Joined: Jun 22 2008
Gold: 50,270.00
May 19 2011 12:27pm
też bym wybrał ZTE.
Samsung leci w ilość produkowanych telefonów a nie wykonanie i niezawodność, prócz tego, że zrobili sryliart fonów pod androida to jak na razie na dobre im to wychodzi.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 19 2011 04:20pm
Quote (Albioza @ 19 May 2011 19:27)
też bym wybrał ZTE.
Samsung leci w ilość produkowanych telefonów a nie wykonanie i niezawodność, prócz tego, że zrobili sryliart fonów pod androida to jak na razie na dobre im to wychodzi.


Troche prawdy w tym jest, jednak najwiekszy ich problem to nie ilosc telefonow a nakladka na androida ktora jest zwyczajnie do dupy. O dziwnym systemie plikow nawet nie wspominam. Chcieli zrobic cos autorskiego i fajnego a wyszlo tragicznie.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
May 19 2011 05:11pm
troche poczytalem i to ZTE blade wydaje sie byc najlepszym wyborem. oczekuje czegos wlasnie do 500-600 zl, ten tel bedzie ok? czy cos lepszego sie w tej cenie znajdzie?
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
May 19 2011 05:30pm
fajnie
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 19 2011 06:27pm
Quote (Shald @ 20 May 2011 01:11)
troche poczytalem i to ZTE blade wydaje sie byc najlepszym wyborem. oczekuje czegos wlasnie do 500-600 zl, ten tel bedzie ok? czy cos lepszego sie w tej cenie znajdzie?


w tej cenie nie ma sobie rownych, mam i polecam.
Member
Posts: 955
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2011 02:16am
ja jestem posiadaczem samsung galaxsy 2 android 2.3 :)
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
May 20 2011 02:19am
Quote (m4rc1n3k @ 19 May 2011 19:26)
a ktos ma era nowa firma 60 ? bo interuja mnie ceny telefonow w tej taryfie a na stronie za wiele sie nie moge dowiedziec


Ja wziąłem w playu htc desire za 1zł na firme, zadowolony jestem. :)
T-mobile chyba będzie Erę przejmowało z tego co słyszałem.
Member
Posts: 955
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2011 02:22am
jak htc desire to juz lepszy o wiele lepszy iphone 3gs , mialem ta zabawke i polecam a desire to smiec
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 20 2011 02:26am
Quote (zuz9 @ 20 May 2011 10:19)
T-mobile chyba będzie Erę przejmowało z tego co słyszałem.


Taa, od 1 czerwca ponoć.. już teraz zmieniają loga, kolorystyke reklam etc.. ciekawe czy dadzą jakieś oferty promocyjne jak juz oficjalnie będzie T-Mobile?

Member
Posts: 955
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2011 02:27am
t-mobile to syf jest najgorsza siec komorka , drogo jak hu j maja i lipa, na wysztkie tele co wychodzi nowa trzeba czekac do 1roku dopiero w t-mobile jest

This post was edited by Six_Man on May 20 2011 02:28am
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364966Next
Add Reply New Topic New Poll