Quote (Albioza @ 19 May 2011 19:27)
też bym wybrał ZTE.
Samsung leci w ilość produkowanych telefonów a nie wykonanie i niezawodność, prócz tego, że zrobili sryliart fonów pod androida to jak na razie na dobre im to wychodzi.
Troche prawdy w tym jest, jednak najwiekszy ich problem to nie ilosc telefonow a nakladka na androida ktora jest zwyczajnie do dupy. O dziwnym systemie plikow nawet nie wspominam. Chcieli zrobic cos autorskiego i fajnego a wyszlo tragicznie.