Hmmm...
Tak sobie czytam Wasze posty i naszła mnie myśl - jak ktoś chce spróbować jak się gra wojem to mogę Wam udostępnić takowego.
Atm mam chyba 33 lvl i w miarę jest ogarnięty.
Zrobiłem sobie na próbę po jednej postaci z każdej klasy i IMO wojem mi się nie podoba gra.
Jak ktoś chce to pisać na pm.
Pozdro dla wytrwałych