d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev16061626364720Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 26 2010 01:55pm
Quote (RoGh @ 26 Oct 2010 21:49)
mag jest faktycznie nudny, on wszystko trafia i przeciwnik wszystko trafia :P moze pogram zwiadowca jezeli wszyscy u nas beda koksic woje


ja jednak zostane przy magu, laduje sie wszystko w int i jebac te zywotnosc, a z reszta klas to ma sie dylemat :d
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Oct 26 2010 02:00pm
ja mam dosyc gry wojem, wkurwiaja mnie szczegolnie uniki zwiadowcow, chyba sie wlasnie na maga przerzuce, generalnie to na forum gildyjnym musimy jakis taki top zalozyc kto kim chce grac/kto jest niezdecydowany itp, dobrze zeby wszystkick klas po rowno miec
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Oct 26 2010 02:18pm
ja gram zwiadowcą i nie jest źle
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Oct 26 2010 02:23pm
ja tam zostane przy magu, bo chce zobaczyc jak wyglada gra z artefaktami ;D
Member
Posts: 1,191
Joined: Oct 24 2009
Gold: 486.00
Oct 27 2010 01:28am
Hmmm...
Tak sobie czytam Wasze posty i naszła mnie myśl - jak ktoś chce spróbować jak się gra wojem to mogę Wam udostępnić takowego.
Atm mam chyba 33 lvl i w miarę jest ogarnięty.
Zrobiłem sobie na próbę po jednej postaci z każdej klasy i IMO wojem mi się nie podoba gra.
Jak ktoś chce to pisać na pm.

Pozdro dla wytrwałych :hail:
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold: 1,050.00
Oct 27 2010 01:32am
Ja na s7 też bym bardzo chętnie pograł w JSP TEAM.
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Oct 27 2010 01:35am
Moge komus oddac konto mam tam 26 lvl

Wystarczy pm ...

na s6 ofc

This post was edited by galushg on Oct 27 2010 01:37am
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Oct 27 2010 01:54am
Quote (ilikevodka @ Oct 26 2010 08:23pm)
ja tam zostane przy magu, bo chce zobaczyc jak wyglada gra z artefaktami ;D


tak samo jak bez nich :D

mag jest tak choojowy ze szok

Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 27 2010 02:24am
Na s7 będę grać zwiadowcą. Wojownik fajny ale chce czegoś nowego.
Member
Posts: 1,191
Joined: Oct 24 2009
Gold: 486.00
Oct 27 2010 03:02am
Właśnie wydropiłem z gremlina łuk 68-108 dmg (~88) +66@ :bouncy:
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364720Next
Add Reply New Topic New Poll