d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev16061626364125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2010 09:17am
I czekam i czekam i kurwa zaraz zakwitne ^.^

W postępowaniu administracyjnym ....

:P

Anyway z autem to samo , US pochwalił mi się że ma 7 dni na dokumentację dla mnie ...
Jak Ci debile będą to 7 dni trzymać to ja szybciej rozwalę to auto na działce niż na ulicę nim wyjadę ^.^
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Sep 21 2010 09:19am
Quote (piterek131 @ Sep 21 2010 02:30pm)
e tam ja musialem ze 20 m przejechac i sie samemu ustawic, zreszta co to za problem? nawet lepiej bo po swojemu ustawisz na srodeczku ;D



co do cofania, mnie uczono tak:
stoisz na kopercie, wsteczny jedziesz i gapisz sie w prawe okno
widzisz 1 pacholek i zaraz drugi jak jest mniejwiecej na Twojej wysokosci robisz PELNY obrot kierownica w prawo ( tak zawsze chyba jest luk zrobiony )
jedziesz ze skreconymi kolami, patrzysz w lusterka jak widzisz linie prostujesz, w praktyce to wyglada tak ze patrzysz do przodu i jak jestes rowno na prostej to prostujesz i tylko korygujesz ewentualnie :)
no i trzeba sie chociaz raz spojrzec do tylu, musisz to zasygnalizowac bo inaczej masz poprawke ;)


W Płocku się uczysz? Jak tak, to gdzie? Bo tutaj to wszyscy ten schemat podają :D
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2010 09:29am
Quote (Dreedeq @ Sep 21 2010 03:19pm)
W Płocku się uczysz? Jak tak, to gdzie? Bo tutaj to wszyscy ten schemat podają :D


U nas są 2 schematy łuku i są 2 typy łuku na egzaminie państwowym :

1 : gdy lusterko jest na 1 słupku pełen obrót
2 : gdy lusterko jest +- w połowie między słupkami to pełen obrót.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Sep 21 2010 11:23am
Mialem badanie lekarskie i koles dal mi do wypelnienia ta kartke. Byla tam rubryka dotyczaca alkoholu i papierosow - zaznaczylem "nie" mimo iz czasem sobie zapale czy troche popije (imprezy w weekend, piwko ze znajomymi w tygodniu). Ma to jakeis znaczenie? :<
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 21 2010 11:34am
Quote (Stara_Lunara @ 21 Sep 2010 19:23)
Mialem badanie lekarskie i koles dal mi do wypelnienia ta kartke. Byla tam rubryka dotyczaca alkoholu i papierosow - zaznaczylem "nie" mimo iz czasem sobie zapale czy troche popije (imprezy w weekend, piwko ze znajomymi w tygodniu). Ma to jakeis znaczenie? :<


nie ma, ostatnio ledwo fajke spalilem wywolali mnie do samochodu wiec egzaminator sie skapczyl na bank ze palilem jak z kosa wsiadlem :D
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 22 2010 04:07am
Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

Kumpel mi się właśnie pochwalił że dostał po 2 dniach prawko , ja też tak chce :(
Specjalnie odrazu po egzaminie do nich jechałem zapłacić przed zamknięciem urzędu i kolejnego dnia roboczego pojawił się ten komunikat i teraz sobie czekam już 3 dzień a google mówi że do 30 .
Chyba mnie chuj strzeli xD


This post was edited by SMERF on Sep 22 2010 04:15am
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 22 2010 04:12am
kolo tygodnia sie czeka ;)
Quote (Dreedeq @ 21 Sep 2010 16:19)
W Płocku się uczysz? Jak tak, to gdzie? Bo tutaj to wszyscy ten schemat podają :D


w Płocku zdawałem, a jestem z Gostynina i stad nauke jazdy wybrałem ;) 20 minut do Płocka L jechałem przeważnie, wiec to nie jest tak strasznie.
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold: 0.00
Sep 22 2010 04:17am
Quote (SMERF @ 22 Sep 2010 12:07)
Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

Kumpel mi się właśnie pochwalił że dostał po 2 dniach prawko , ja też tak chce :(
Speclanie odrazu po egzaminie do nich jechałem zapłacić przed zamknięciem urzędu i kolejnego dnia roboczego pojawił się ten komunikat i teraz sobie czekam już 3 dzień a google mówi że do 30 .
Chyba mnie chuj strzeli xD


po 9 dniach oczekwania zazwyczaj trafia do urzędu do odbioru (średni czas wysyłki do Warszawy, druku tam i przesłania spowrotem), ja poszedłem na 9 dzień gdy mi się tylko wyświetlił komunikat do odbioru, i już było
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 22 2010 04:18am
Quote (Lord-Keny @ Sep 22 2010 10:17am)
po 9 dniach oczekwania zazwyczaj trafia do urzędu do odbioru (średni czas wysyłki do Warszawy, druku tam i przesłania spowrotem), ja poszedłem na 9 dzień gdy mi się tylko wyświetlił komunikat do odbioru, i już było


Klienka mi się pochwaliła w okienku że ostatnio byli w szoku bo już 2 razy pod rząd wysyłali np w środę a w piątek koło 12 już mieli gotowe u siebie.
Gdzieś w google pisali że ta stronka ma opóźniony zapłon ze statusem o jakieś 2 dni.
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Sep 22 2010 06:24am
Promote nie przejmuj się .. Ja jeszcze egzaminu praktycznego nie miałem :) Udało mi się przejść wewnętrzny i nie było łatwo .....

Ledwo wyjechałem , a instruktor już mi błąd uznał ( bo lekko najechałem na linie ciągłą ) ..na szczęscie był to jedyny błąd ...

Łuk polecam robic na linię.. Tzn prawe lusterko na linię , a gdy już się schowa wychylić się i na maksa odbijamy ....

Można też robić w drugi sposób ... Przy 2 tyczce jak się cofa , kierownicę o 3/4 obrót w prawo i jak już wyjeżdża się z linii .. Tak czy inaczej na same lusterka się nie da ....

Tak czy inaczej za 2-3 tygodnie przekonam się , czy wyjdzie mi łuk i uda się wyjechać na miasto
Go Back To Polska Topic List
Prev16061626364125Next
Add Reply New Topic New Poll