d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev160616263642653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,434
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.01
Aug 11 2010 03:15pm
Quote (Cook4 @ Aug 11 2010 09:14pm)
bo zaraz rogal tu wbije xD


jak narazie nie lamiemy zadnego punktu regulaminu :) wiec moze nas Tylko pochwalic za dobre sprawowanie
Member
Posts: 4,935
Joined: Jun 21 2009
Gold: 6,721.00
Aug 11 2010 03:15pm
Quote (itemeczek @ 11 Aug 2010 23:11)
Minal mi susp wiec ten post pisze
90tke wbijam bo rogal lubi cisze
warny i suspy jak slepy omijam
lache na to klade i jakos bede sie wywijal
durne posty bede tworzył
jak random na njaga ja nie bede łożył
za fg, na gwiazdke i na orba
rogalowi w dupe korba i na glowe torba
ja wię, ze on nie ma urlopu, nie ma wakacji
ty pode mna, nie mow ze nie mam racji


90% to nie bedziesz miał. 100% raczej btw
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Aug 11 2010 03:16pm
Quote (itemeczek @ 11 Aug 2010 23:11)
Minal mi susp wiec ten post pisze
90tke wbijam bo rogal lubi cisze
warny i suspy jak slepy omijam
lache na to klade i jakos bede sie wywijal
durne posty bede tworzył
jak random na njaga ja nie bede łożył
za fg, na gwiazdke i na orba
rogalowi w dupe korba i na glowe torba
ja wię, ze on nie ma urlopu, nie ma wakacji
ty pode mna, nie mow ze nie mam racji


Niczym OSTR :(
Member
Posts: 4,935
Joined: Jun 21 2009
Gold: 6,721.00
Aug 11 2010 03:18pm
Aha
Member
Posts: 5,434
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.01
Aug 11 2010 03:19pm
temat stygnie wiec porozmawiajmy o czyms
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Aug 11 2010 03:19pm
Jutro jade do Warszawy i rozwale komus leb.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 11 2010 03:19pm
siema z rana
Quote (Gogetttaa @ 11 Aug 2010 22:19)
temat stygnie wiec porozmawiajmy o czyms


właśnie, rozmawiajmy :mad:
Member
Posts: 4,935
Joined: Jun 21 2009
Gold: 6,721.00
Aug 11 2010 03:19pm
Quote (Sisio @ 11 Aug 2010 23:19)
Jutro jade do Warszawy i rozwale komus leb.


Mozesz komorowskiemu !
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Aug 11 2010 03:19pm
Quote (Sisio @ 11 Aug 2010 22:19)
Jutro jade do Warszawy i rozwale komus leb.


prosze zaplusjedynkuj mowiac kogo
Member
Posts: 5,434
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.01
Aug 11 2010 03:20pm
a w jakim celu wybeirasz sie do warszawy
Go Back To Polska Topic List
Prev160616263642653Next
Closed New Topic New Poll