Quote (AlCapoone @ 4 Feb 2011 16:28)
O mój boże.
Jedź z passatem do mechanika, bo tu usłyszysz setki teorii
Z mechanikami jest tak samo, kazdy ma inna wersje. Ja mialem kiedys wyciek oleju, jezdzilem po szpecach i kazdy mowil mi co innego. Jeden juz stwierdzil, ze turbinajest kaput (przy 200tys przebiegu !), zasysa olej i chcial ja regenerowac, inny chlodnicy oleju sie uczepil, jeszcze inny tylko wzial mnie na kanal, stwierdzil ze trzeba porzadnie silnik umyc i skasowal mnie za to 20zl. Az w koncu wyszlo na to, ze to z michy leci.